Pomaturitní studium ruštiny

V červnu jste odmaturovali, zkusili přijímací zkoušky na VŠ, ale nakonec se před vámi otevírá celý volný rok?  Pojďte se s námi naučit mluvit a psát rusky, a přihlaste se do jednoletého pomaturitního studia ruštiny! Myslíte si, že ruština už má svá nejlepší léta dávno za sebou? Přečtěte si náš článek, který vás přesvědčí o tom, že ruština zdaleka není otloukánkem, který nemá co nabídnout.

Ruština opět v centru dění

Mnoho českých firem začíná v Rusku navazovat obchodní kontakty a rozšiřuje klientelu východním směrem. Ač by se mohlo na první pohled zdát, že s angličtinou si vystačíte, tím správným jazykem otevírajícím dveře východního trhu je právě ruština. Ruští obchodníci sice anglicky umí, ale znalost jejich vlastní řeči zvyšuje šanci získat zakázku.

Naučte se rusky!

Možná si říkáte, to je sice pěkné, ale jak to souvisí se mnou? Pravděpodobně se domluvíte jakž takž anglicky či dokonce umíte německy, francouzsky či španělsky. Jenže tohle jsou jazyky, které byly posledních patnáct let “in” a jejich základy zná leckdo. S expanzí firem na východ však společnosti začínají pociťovat nedostatek rusky mluvících zástupců a obchodníků, který se stále prohlubuje. Dejte šanci svému jazykovému vzdělání vybočit ze šedého průměru a naučte se rusky!

Potřeby jazykového trhu dlouhodobě monitoruje i jazyková škola Alkestis, která se flexibilně přizpůsobila vzrůstající poptávce po mladých lidech, kteří hovoří rusky.

Starší generace odchází a dnešní čtyřicátníci až na výjimky na ruštinu kdysi zanevřeli. Alkestis proto od září 2008 otevírá jednoleté pomaturitní studium ruštiny.

Koncepce ruštiny v Alkestis

Pomaturitní studium ruštiny v Alkestis je určeno pro rychlou a efektivní výuku jazyka. Lektoři nepoužívají jen klasické učebnice, ale doplní hodiny reálnými články či zábavným procvičováním jazyka v multimediální učebně. Tato koncepce umožňuje využít znalostí ruského jazyka ihned po absolvování v praxi či dále během studií v různých oborech na vysokých školách.

Malý počet studentů ve skupině dovoluje lektorovi věnovat se jednotlivým studentům s maximální efektivitou. Navíc máte možnost využít zdarma individuálních konzultací.

Aktivní ruština

Po roce studia s Alkestis budete schopni používat ruštinu aktivně v praxi. Jak to víme? Pomaturitní studium je totiž zaměřeno na ústní (důkladně procvičíme gramatiku i slovní zásobu) i písemný projev (azbuku je třeba pořádně zažít).

Učení není mučení

Zkušení lektoři vás rozhodně nebudou nutit biflovat slovíčka, ale pomocí přímé metody vám ukáží, že výuka cizích jazyků může být i zajímavá a zábavná. 

Zároveň pamatují i na ruské reálie, jejichž poznání vám otevře nový pestrý svět plný zvláštností a tradičních zvyklostí.

Proč studovat ruštinu u Alkestis

  • malé skupinky max. 4-6 studentů
  • certifikát o absolvování studia
  • výrazné slevy na další vzdělávací programy agentury
  • rodilí mluvčí i čeští lektoři s praxí
  • pravidelné testování nabytých znalostí během školního roku

Ruština je v první pětce nejrozšířenějších jazyků v Evropě, tak buďte připraveni “говорить по русски”.

Kontakty na jazykovou školu:

Alkestis
Malá Štěpánská 15
Praha 2
120 00

tel: 224 919 565
mob: 603 477 216
e-mail: info@alkestis.cz
www: http://www.alkestis.cz

 

Přidat komentář