Pomaturitní studium dvou jazyků se slevou

Uvažujete o studiu na vysoké
škole a nejste si jisti, jestli vám vyjdou přijímačky?
Pojistěte si svůj další studijní rok přihláškou
do pomaturitního studia v Jazykovém Institutu Praha do 30.6. a získejte slevu 1000 Kč. Přiveďte s sebou kamaráda a máte kurz o dalších 1000 korun levnější!

 

Proč jazyková škola JIPka?

V dnešní době je znalost cizího jazyka nezbytností a pomaturitní studium dává jedinečnou šanci soustředit se pouze na studium konkrétního jazyka. Kurz je postaven jako denní docházkový a je proto ideální přípravou pro složení různých jazykových zkoušek (FCE, CAE aj).  

Nadstandartní péči (např. učebnice angličtiny zdarma) nabízí svým studentům i Jazykový Institut Praha, který je znám pod zkratkou JIPka.

Koncepce studia

Angličtina je cizím jazykem č. 1, a proto se JIPka zaměřuje především na ni. Škola si je však zároveň vědoma toho, že dnes znalost jednoho cizího jazyka nestačí a doplňkově svou nabídku pomaturitního studia orientuje i směrem k ostatním jazykům.

Kurz se obvykle skládá z 20 výukových lekcí týdně, kdy 16 hodin je zaměřeno na angličtinu a 4 zbývající na další doplňkový jazyk (francouzština, němčina nebo španělština). Kurzy připravují studenty na složení zkoušek PET, FCE nebo CAE. Předtím, než se student přihlásí na zkoušku naostro (registrace je možná přímo v kanceláři JIPky), má možnost si vyzkoušet tyto zkoušky nanečisto.

Mezi další výhody patří zejména:

  • výuka v centru Prahy
  • připojení k wi-fi
  • status studenta se všemi výhodami (slevy na dopravu, dani, přídavky na dítě aj.)
  • zřízení karty ISIC zdarma přímo v kanceláři školy
  • rozřazovací testy online na internetu ještě před vstupem do kurzu
  • pro studenty každý den svačina zdarma!

Škola klade mimořádný důraz na kvalitní metodiku studia. Jednou z hlavních priorit Jazykového Institutu Praha je i neustálé zlepšování kvality kurzů a dlouhodobá spolupráce pouze s těmi nejlepšími českými i zahraničními lektory.

Finanční otázky

V ceně kurzu jsou zahrnuty i učebnice angličtiny, které jsou v hodinách používány a na učebnice všech ostatních jazyků se vztahuje sleva 10% z ceny. Škola také nabízí garanci vrácení školného studentům, kteří předloží potvrzení o přijetí na vysokou školu.

Nezapomeňte, že pro získání slevy 1000 Kč se musíte do pomaturitního studia v Jazykovém Institutu Praha přihlásit do 30.6.!

Kontakty:

Jazykový Institut Praha
Národní 37, Palác Platýz
110 00 Praha 1
http://www.jipka.cz
tel: 224 210 422
gsm: 731 805 535

Přidat komentář