Pomaturitní studium angličtiny, němčiny a italštiny ve státní Jazykové škole Brno

Nevyšlo vám studium na vysoké škole? Skončili jste střední (nebo i vysokou) školu a nemáte ještě práci? Pojďte studovat k nám – za jediný rok v našem pomaturitním kurzu (angličtiny, němčiny nebo italštiny) se naučíte víc než předtím za celou základní a střední školu dohromady.

Víme, jak na to – máme dostatek zkušeností a navíc tým výborných učitelů s vysokoškolskou kvalifikací pro výuku jazyka. Naučíte se tolik, že na konci školního roku hravě zvládnete jazykové zkoušky – buďto státní nebo mezinárodní (cambridgeské, Goethe Zertifikat nebo zkoušky CILS z italštiny). Certifikát o zkoušce vám usnadní přijetí na vysokou příští rok a pomůže vám v získání dobrého zaměstnání.

POZOR – tyto kurzy nejsou jenom pro letošní maturanty – může se do nich přihlásit kdokoliv. Jediným rozdílem je, že starší studenti již nemají status studenta (= státem hrazené zdravotní pojištění).

Výuka probíhá od 4. září 2023 do 28. června 2024, 4 vyučovací hodiny denně v dopoledních hodinách. V každém kurzu se střídá 6 – 8 vyučujících včetně rodilých mluvčích. Třídní učitel připravuje detailní plány pro každý den a týden, takže výuka má logickou návaznost a systém, ale je při ní dostatek času i na zábavné aktivity a diskuse (samozřejmě v cizím jazyce).

Přihlášky přijímáme do konce prázdnin, přistoupit ale můžete i v průběhu školního roku.
Přijďte se přesvědčit, že reference níže je pravdivá a my jazyky učit umíme! Těšíme se na vás.

„Chodila jsem na pomaturitní kurz, který jsem si moc užila. Byla to skvělá zkušenost, za kterou děkuji. Poznala jsem spoustu skvělých lidí. Velmi oceňuji individuální přístup, který je tady velmi důležitý. Oceňuji také zajímavá a dobře využitelná témata. Žádné učení nazpaměť, ale příklady ze života, vysvětlování a diskuze. Prostředí velice příjemné.“ (Alena Třeštíková)

Kde nás najdete

Výuka probíhá téměř v centru Brna na adrese Kounicova 684/16 v budově bývalé Střední odborní školy elektrotechnické. Poloha na mapě: https://goo.gl/maps/QPfyhBhHHwLweZMB7

budova kounicova

Škola je snadno dostupná MHD: tramvaje 3, 10 a 12 (zastávka Grohova) a trolejbusy 32, 34 a 36 (zastávka Smetanova).

Reference našich studentů

Za správnost údajů v certifikátu odpovídají Jazykovky.cz

Přidat komentář