Pomaturitní studium a letní kurzy v JŠ PRESTO

Maturita je úspěšně za Vámi a Vy váháte, kam dál? Nebo to na Vaší vysněné vysoké škole s přijímačkami letos nevyšlo? Chtěli byste se zdokonalit v jazyce, nebo Vás prostě láká možnost strávit jeden rok tak trochu jinak? Pak jsou pomaturitní kurzy JŠ PRESTO určeny právě Vám. Získáte čas na rozmyšlenou, ponecháte si statut studenta a naučíte se cizí jazyk.

Proč je pomaturitní studium tak efektivní

Pomaturitní studium je intenzivní, proto se naučíte za rok tolik, kolik na střední škole za celé 4 roky. Výuka probíhá v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně, vždy od pondělí do pátku od 9:50 do 13:15, takže žádný strach z brzkého vstávání! Přitom ale budete mít i nadále statut studenta a k tomu zdarma studentskou kartu ISIC.

Poznáte nové kamarády, procvičíte si jazyk na poznávacích výletech do zahraničí, čekají na Vás lyžařské pobyty na horách stejně jako návštěvy kin, divadel a výstav. Kurz zahrnuje i reálie zemí příslušné jazykové oblasti. Kromě všeobecného jazyka si osvojíte jazyk obchodní, připravíte se na mezinárodní jazykové zkoušky i na vstup do nového zaměstnání. Vybírat můžete mezi angličtinou, francouzštinou a španělštinou, a kdyby Vám to bylo málo, můžete si přidat i studium doplňkových jazyků v rozsahu 2 x 2 vyučovací hodiny týdně za zvýhodněných podmínek.

Získáte tak cenné zkušenosti, které se budou vyjímat nejen v životopise, ale i při Vašem budoucím zaměstnání.
Ještě váháte? Nebo nevíte, proč byste měli volit právě PRESTO? Možná Vám napoví následující informace:

Jazyková škola PRESTO nabízí také letní intenzivní kurzy

Hledáte kratší, ale stejně intenzivní kurz? Čekají Vás letní prázdniny? Chystáte se na dovolenou, případně na služební cestu do zahraničí? Chcete-li letní měsíce efektivně využít a zdokonalit se v cizím jazyce, pak byste neměli nechat nabídku letních kurzů jazykové školy PRESTO bez povšimnutí.

Kromě všeobecných Letních intenzivních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny se pro všechny zmíněné jazyky nabízí také kurzy zaměřené na cestování – Jazyk na cesty, kde získáte jazykové znalosti a jistotu pro komunikaci v situacích, které Vás mohou na cestách potkat: představování se, orientace ve městě, ubytování a řešení problémů v hotelu, objednávání v restauraci či kavárně, nakupování, návštěva lékaře apod.

Ke všem letním kurzům poskytuje škola výukové materiály zdarma, v rámci kurzu angličtiny navíc získáte přístup do e-learningu zdarma, a to i u Letního kurzu anglické gramatiky.
Kompletní seznam letních kurzů včetně přesných termínů a ceníku najdete zde.

A pokud neradi kupujete zajíce v pytli a o všem se chcete sami přesvědčit, rezervujte si termín v bezplatné ukázkové hodině. Více informací najdete na www.presto-skola.cz.

5 důvodů, proč zvolit jazykovou školu PRESTO

  1. efektivní metody: jazyková škola Presto používá kombinaci metod, které zaručují efektivní výuku a rychlý postup při studiu, důraz je kladen na použití jazyka v praxi
  2. zkušení lektoři: čeští i zahraniční lektoři jsou pečlivě vybíráni, dle vzdělání, praxe i schopnosti motivovat studenty. Nejen v hodinách panuje přátelská atmosféra a brzy zjistíte, že výuka může být i zábavná
  3. kvalitní zázemí v centru Prahy: vybavené klimatizované učebny – to oceníte hlavně během letních měsíců, automaty na teplé i studené nápoje, bagety a cukrovinky, WiFi v prostorách školy zdarma
  4. možnost složit mezinárodně uznávané jazykové zkoušky z angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny
  5. dobré reference studentů, jejichž spokojenost stejně jako jejich úspěšnost u mezinárodních zkoušek je téměř 100%

PRESTO – protože PREferuji STOprocentní kvalitu

Pokud ani stoprocentní kvalita není váš šálek kávy, můžete se podívat na přehled pomaturitního studia angličtiny a dalších jazyků.

Přidat komentář