Podělte se o svoje zážitky na Mladiinfo.cz!

Občanské sdružení Mladiinfo zahájilo druhý ročník soutěže určené všem zájemcům o dobrovolnictví, neformální vzdělávání, cestování, stáže nebo studium v zahraničí. Až do 10. října 2013 mají soutěžící možnost podělit se o své nejen prázdninové zážitky s ostatními prostřednictvím portálu www.mladiinfo.cz a zároveň získat drobné ceny.

Užitečný portál plný informací

Mladiinfo je sdružení mladých lidí, především studentů, usilujících o šíření zajímavých nabídek v oblastech vzdělávání, dobrovolnictví a cestování v Česku i v zahraničí. Prostřednictvím svých webových stránek Mladiinfo denně prezentuje aktuální výzvy z různých oblastí i články a zkušenosti účastníků. Sdružení zároveň poskytuje e-mailové poradenství, je vysílající organizací Evropské dobrovolné služby a rozšiřuje kolekci svých elektronických průvodců zajímavými tématy.

„Spousta studentů využívá letní volno k zajímavým cestám, dlouhodobému dobrovolničení v zahraničí, cestě na workcamp nebo stáži v nějaké organizaci. Vracejí se domů plni zážitků a nových zkušeností, které mohou namotivovat ostatní nebo jim pomoct při plánování podobných aktivit“, vysvětluje jedna ze členek Mladiinfo hlavní myšlenku soutěže. Právě sdílení zážitků a zkušeností je hlavním cílem soutěže i celé organizace. Všechny zaslané příspěvky budou postupně uveřejňovány na stránkách Mladiinfo jako zdroj informací a inspirace pro širokou veřejnost.

Jak jste prožili prázdniny? Podělte se o to!

„Nabídka aktivit, jimiž mohou mladí lidé vyplnit svůj čas nejen o prázdninách je nepřeberná. Vyrazit do zahraničí je možné na vlastní pěst nebo prostřednictvím agentury či organizace, vybírat můžete z široké nabídky krátkodobých nebo dlouhodobých dobrovolnických programů, stáží, poznávacích cest nebo jazykových či vzdělávacích pobytů. Každá z možností má množství pro a proti, naplňuje jiná očekávání a hodí se pro jiný typ lidí. Chceme prezentovat co nejširší škálu nabídek, jak mohou mladí lidé smysluplně vyplnit svůj volný čas,“ uvádí pořadatelka soutěže Zuzana Dostálová.

do 10. října 2013 mohou zájemci posílat své soutěžní příspěvky na adresu info@mladiinfo.cz. Příspěvkem může být článek nebo fotografie týkající se jakéhokoliv tématu, jemuž se Mladiinfo věnuje – dobrovolnictví, cestování, stáží, formálního či neformálního vzdělávání. Parametry příspěvku i podrobná pravidla zájemci najdou na stránkách www.mladiinfo.cz. Vítěz soutěže bude odměněn balíčkem knih od nakladatelství Portál, další oceněné příspěvky získají diář Mladiinfo na rok 2014.

Více informací: www.mladiinfo.cz

Přidat komentář