Parkování R7 vám dá křídla a usnadní cestování

Odlétáte na líbánky, na zaslouženou dovolenou nebo na služební cestu? Těšíte se, protože milujete cestování, ale zároveň máte starosti, jak se dostat na letiště? Určitě si řeknete, že nejpohodlnější by to bylo autem, ale nevíte kde zaparkovat? Pak využijte naší služby parkování u letiště, která vám cestování zpříjemní a usnadní.

Zaparkujte svůj kočár jako králové

airport_prague1zSkončete s úmorným cestováním do Prahy vlakem nebo autobusem. Jednou pro vždy vynechejte přemlouvání vašich nejbližších, aby vám dělali soukromé taxi. Využijte pohodlného, levného a bezpečného parkování jen pět minut od letiště Václava Havla a budete se konečně už od samého počátku vaší cesty cítit jako králové.

Zaparkujte svůj vůz na parkovišti, které je dvojitě oplocené, uzamčené, hlídané a nepřetržitě monitorované moderním kamerovým systémem. Součástí zabezpečení parkoviště je i velmi dobrá protipožární ochrana.

Jste-li stále nedůvěřiví, pak Vás možná přesvědčí komplexní pojištění, které je již v ceně parkovného. Vaše auto bude pojištěno proti živelným škodám i odcizení. Pojištění navíc zahrnuje i odpovědnost za škodu způsobenou fyzickými a právnickými osobami, což jinde nebývá zcela běžné.

Bezpečné parkování za hubičku

prague_airport_2_aVyužijte až 3x nižších cen, než nabízejí parkoviště přímo na letišti a zaparkujte svého miláčka na našem parkovišti u obce Makotřasy. Od vašeho automobilu až téměř do letištní haly vás přepraví klimatizovaný mikrobus Ford-Transit nebo Volkswagen Caddy, a to i se všemi vašimi zavazadly, kočárkem nebo třeba potápěčskou výstrojí. Tato přeprava je zdarma a lze ji využít jak ve dne, tak v noci, protože parkoviště funguje non-stop, a to i o svátcích.

Výhodou parkoviště je také to, že nic nemusíte platit předem a v případě změny vašich plánů nebo změny letu provedenou aerolinkami, nepřijdete o žádný rezervační poplatek. Nechcete tedy utratit mnoho peněz a zároveň si nechat něčím pokazit dovolenou? Pak si objednejte parkování na našem parkovišti a vše ostatní už nechte na nás.

 

 

Přidat komentář