Otevření testovacího centra na Jihočeské univerzitě

V pátek 5.4.2013 proběhl první termín mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny TOEIC. Do lavic usedli vybraní členové akademické obce a zástupci některých významných firem jihočeského kraje. Měli možnost si test na vlastní kůži vyzkoušet, získat mezinárodní jazykový certifikát a dozvědět se více o možnostech jazykového testování a auditu prostřednictvím TOEIC.

Možnosti studia jazyků v Českých Budějovicích
Jazykové školy České Budějovice Jazykové kurzy České Budějovice Kurzy angličtiny České Budějovice Kurzy němčiny České Budějovice

Složte si mezinárodní zkoušku i v jihočeském kraji!

Akci uspořádalo oddělení jazyků Přírodovědecké fakulty JU v Českých Budějovicích ve  spolupráci s firmou ETS Global. Oddělení jazyků se stalo jediným akreditovaným veřejným testovacím centrem této celosvětové organizace v jihočeském kraji.
„Jedná se o zkoušku, která je určená především pro firemní prostředí.  Ročně ji skládá přibližně 6 milionů uchazečů ze 180 zemí světa. V České republice ji k hodnocení jazykových dovedností svých zaměstnanců využívají např. Hypoteční banka, La Farge Cement Factory a PSA Peugeot Citroen,“ informovala zástupkyně ETS Global Larissa Baigazina, MBA.

Obchodní ředitel firmy Mondi Bupak s.r.o. Ing. Jaroslav Pavlín po zkoušce sdělil: „Bylo poměrně náročné se dvě hodiny plně soustředit, ale zkoušku oceňuji především pro její důraz na komunikativní a praktickou stránku jazyka. Jsem přesvědčen, že zkouška může být efektivním nástrojem jazykového auditu ve firmě a certifikát je vhodným ukazatelem jazykových dovedností uchazeče o zaměstnání.“

Přidat komentář