On-line jazyky otevřou dveře do Evropy

Ideální nástroj k získání, rozšíření či doplnění odborné slovní zásoby
cizího jazyka, kterou lze využít v zaměstnání v cizině či při přípravě k
odborné jazykové zkoušce. Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum nyní
připravuje projekt, díky kterému začne odborníkům v Pardubickém kraji
sloužit e-learningové profesní jazykové centrum.

To je zaměřené především na studium němčiny, francouzštiny a španělštiny. Centrum zajistí perfektní jazykovou výbavu pro profesionály z oblastí, které jsou typické pro region Pardubicka: chemický či elektrotechnický průmysl, stavebnictví či strojírenství.

Projekt finančně podporuje Evropský sociální fond. „V rámci našeho projektu vznikne e-learningový jazykový portál se sedmnácti vzdělávacími programy zaměřenými na profesní studium angličtiny. Díky němu bude také možné připravit se a výhodně získat mezinárodní jazykové zkoušky. Projekt se rozbíhá právě nyní a lidem začne sloužit během příštího roku,“ uvedl Tomáš Morávek, ředitel hradeckého Evropského vzdělávacího centra, které projekt připravuje.

Studium jazyka prostřednictvím e-learningu, tedy s maximálním využitím virtuálního prostředí má přinést studentům – profesionálům řadu výhod. Zvýšením jazykových schopností českých profesionálů a rozšířením jejich profesního uplatnění mimo Českou republiku je oboustranně výhodné pro zemi žadatele i členské země Evropské unie.

„Vzniká vlastně nová elektronická jazyková škola zaměřená na studium pracujících v oborech v Pardubickém kraji. Těm všem by mělo e-learningové jazykové centrum sloužit jako ideální nástroj pro zlepšení svých profesních jazykových schopností a současně jako možnost získat případně zaměstnání v Unii či mezinárodně uznávaný certifikát z cizího jazyka. Na portálu studenti naleznou vedle klasických forem výuky zvukové nahrávky, testy a snadný přístup ke svému lektorovi,“ doplnil Morávek.

Spolu se zpřístupněním výukových aplikací a knih v e-learningové knihovně umožní unikátní propojení denního a dálkového studia s možností každodenního kontaktu se školou či vyučujícími.

Kompletní prostředí elektronické jazykové školy zaměřené na profesní vzdělávání bude studentům sloužit na internetové adrese www.onlinejazyky.cz.

Více informací o jazykové škole Evropské vzdělávací centrum na doméně www.evcentrum.cz.

Jazyková škola pro Vás realizuje projekt Profesní e-learningové jazykové centrum pro PCE kraj, č. p. CZ.1.07/3.2.10/02.0031. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Online jazykové kurzy ve všech profesích.

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazykové školy Praha

Jazykové školy Brno

Související články:

Výuka jazyků v Ostravě – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Plzni – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Českých Budějovicích – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Liberci – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Olomouci – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Pardubicích – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Hradci Králové – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Ústí nad Labem – přehled jazykových škol

Výuka jazyků ve Zlíně – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Karlových Varech – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Jihlavě – přehled jazykových škol

Výuka jazyků v Brně – přehled jazykových škol

Přidat komentář