Nové Jazyky.com jsou tu!

Jaro je ve znamení nových lásek, sluníčka, nového kvítí, nového života a také nových Jazyků.com! Váš oblíbený portál se konečně dočkal nového kabátku, který vám rádi představíme. Tak hurá na ně! A co je nového?

Kupa novinek pro vás!

První, co vás určitě zaujme, je nový design našeho portálu. V jednoduchosti je krása, proto jsme zvolili bílé pozadí a modro-černé texty článků. Rubriky se přesunuly do horních rolovacích oken, která uvidíte hned pod názvem našeho časopisu. Najdete tak opravdu hned vše, co vás zajímá.

Hledáte článek ohledně tlumočení nebo recenzi nové učebnice? Pro vás je zde záložka Jazyky. Chcete vyrazit do zahraničí nebo najít novinky z jazykových kurzů? Zabrouzdejte do záložky Studium. Ruku v ruce jde se studiem i práce. I pro vás máme speciální kolonku Práce. A pak nesmí chybět Jazykové kurzy! Příslušný odkaz vás jednoduše přesměruje tam, kam potřebujete a kde si budete moct svůj kurz ihned vybrat – na Jazykovky.cz. Jak je naším zvykem, rádi vám poskytujeme užitečné tipy a novinky. Nyní máte i toto na jednom místě, stačí si vybrat, jaký Tip je pro vás nejzajímavější!

V pravé části stránky naleznete klasické odkazy Zaujali nás. Vybíráme vám zde přehledný dokaz na nejzajímavější události, stránky a články na které jsme narazili. A že je opravdu z čeho vybírat!

Další podstatnou novinkou je přehlednější a snadnější hledání v našem archivu. Na samém konci stránky si přesně vyberete, který měsíc by vás zajímal a už jen čtete, čtete, čtete!

Je libo diskutovat?

Málem bychom zapomněli na největší novinku nových Jazyků.com! Víme, že rádi řešíte témata, která vás zajímají, nebo ke kterým nám máte co říct. Mysleli jsme i na to, nyní můžete pod každým článkem svobodně diskutovat v komentářích! Řekněte nám svůj názor, zkušenost a postřeh, vše nás zajímá.

Nové Jazyky.com jsou zde opět pro vás a snaží se vám přinést nové a zajímavé informace ze světa jazyků, výuky, studia, cestování a kulturních akcí.  Přidejte se k nám a pokud máte vlastní zážitek, tip nebo zkušenost podělte se o ni s námi a napište nám do redakce, rádi váš článek uveřejníme, případně vás rádi vyzpovídáme.

 

Přidat komentář