Nakupte dárky na Vánoce v klidu na internetu

Nákupy jsou v plném proudu! Podle odborníků stále pokračuje trend  internetového nakupování. Na internetu nakupují všichni, včetně seniorů. Za počítač k nákupu dárků ovšem usedají častěji muži. A to i na poslední chvíli. Jak budete řešit nákupy vy?

Přemýšlíme a snažíme se nezatěžovat rodinný rozpočet

christmasPřesto letos Češi šetří. Hospodářská krize nutí stále více domácností přemýšlet nad výdaji, nákup dárků přes slevový portál je tedy lákavější než loni. Letošní odhad Ery říká, že utratíme průměrně pět tisíc korun na dárky. Muži nejvíce utrácí za dárky pro svoje přítelkyně a manželky. Ženy myslí převážně na svoje děti, kterým jsou ochotné koupit i drahý dárek. Celkově stále vede elektronika, osvědčená kosmetika, šperky a v neposlední řadě oblečení. Letos se nákupy ovšem přesunou na slevové portály s daleko větším procentem slevy. Zákazníky lákají až na 90 procent.

Pohodlné nakupování bez tlačenice

Nákupní horečka nás teprve čeká, začátkem adventu začnou nakupovat i ti otrlejší. Výhod nákupu dárků přes internet je hned několik. Nakoupíte vše v klidu z domova nebo práce. Můžete si pečlivě vybrat, aniž byste museli opustit křeslo a počítač a zároveň si pohodlně porovnáte ceny jednotlivých produktů. Internet už není místem nákupu drahých dárků, kupujeme zde už prakticky cokoli v řádu stovek korun.

Pomocí slevových portálů se můžete i vzdělávat!

Young girl surfing the internetNa slevových portálech nemusíte nakupovat jenom zboží. U toho přeci jen klesá nakupovanost třetí adventní týden. Spousta zákazníků má strach, že dárek nedorazí do Štědrého dne. Slevové portály nabízejí i stále více služeb, kde stačí vytisknout poukaz a dárek máte během několika minut. Pokud zaplatíte přímo kartou máte takový poukaz doslova do několika minut. Jak pohodlné a efektivní.

Nejčastěji jste nakupovali zboží, zážitky, jídlo nebo kosmetické služby? Co takhle letos nadělit rodině něco speciálního z čeho budou mít užitek? Pořiďte dětem kurz angličtiny, babičce PC kurz pro seniory, bráchovi kurz potápění a manželce kondiční jízdy v autoškole! Všechny tyto služby seženete na portálu SlevyKurzu.cz, který vám poskytne jiný pohled na hromadné nakupování!

 

 

Přidat komentář