Nejlépe se učí v p(P)arku. I po maturitě…

Chcete se naučit skutečně dobře anglicky a nemáte čas ani chuť vyjet do zahraničí? Možná jste už zjistili, že zázraky na počkání fungují jen na papíře a ne na vás. Asi už víte, že opravdové studium se bez vašeho plného nasazení neobejde. Je na čase vsadit na dlouhodobé intenzivní studium v kombinaci s profesionálními lektory, příjemným prostředím a aktivní výukou.

Kam na angličtinu po maturitě?

Pomaturitní studium angličtiny je oblíbené zejména pro svou intenzivnost a efektivnost. Studenti po dobu deseti měsíců stráví studiem velkou část svého volného času, proto se vyplatí volbě školy věnovat opravdu maximální pozornost.

„I ve vzdělávání většinou platí ono známé „levně zaplacené – dvakrát zaplacené“ a najít kvalitu pod cenou opravdu nejde. Jelikož pomaturitní výuka zahrnuje velké množství hodin a vyžaduje velké nasazení lektorů, žádná škola na pomaturitních kurzech příliš nevydělá. Často je školy nabízí hlavně proto, aby byla nabídka kurzů úplná. Je-li cena vyšší, je to dáno opravdu jen náklady na vysoce kvalitní lektory a služby při malém počtu studentů,“ vysvětluje ředitel jazykové školy P.A.R.K. Roman Kožnar.

Nejde přitom pouze o kvalitu školy, ale i o kvalitu samotných lektorů. „Bez zkušených a kvalifikovaných lektorů nemůže fungovat sebelepší metoda,“ upozorňuje Roman Kožnar. Jedině dobrý lektor je totiž schopen pracovat s motivací studentů, udržet jejich pozornost na maximální úrovni a hodinu strukturovat tak, aby výsledky byly dlouhodobé.

Profesionální jazyková škola se specializací na angličtinu

Jazykové agentury v ČR často pouze zprostředkovávají studentům lektory, bez ohledu na jejich kvalitu či kvalifikaci. Proto je pro studenta velmi důležité vědět, kdo hodinu povede. Ukazatelem kvality může být například to, zda je škola v Asociaci jazykových škol, která kvalitu členských škol stále sleduje a prověřuje.

Jazyková škola P.A.R.K. proto zdůrazňuje, že není agenturou, ale profesionální jazykovou školou se specializací výhradně na angličtinu, s 16 letou zkušeností, navíc s členstvím v Asociaci jazykových škol.

Spokojený student nejlepší vizitkou

Důkazem dobrých výsledků jazykové školy P.A.R.K. určitě může být i fakt, že dvě třetiny nových studentů k ní přichází na základě doporučení svých známých/absolventů, či na doporučení svých učitelů angličtiny, kteří P.A.R.K. znají z odborných vzdělávacích akcí pořádaných pro lektory.

Jazyková škola P.A.R.K., to je:

  • výuka výhradně v malých studijních skupinách, garance MAXIMÁLNĚ 10 – 12 studentů ve třídě
  • v případě, že výuku zameškáte z důvodu nemoci či dovolené, můžete ZDARMA využít individuální konzultaci s lektorem
  • dlouhodobá specializace na zkoušky CAMBRIDGE (KET, PET, FCE, CAE) a vynikající výsledky studentů jazykové školy P.A.R.K. u těchto zkoušek
  • garance VÝHRADNĚ kvalifikovaných lektorů, většina z nich s dlouholetou učitelskou praxí
  • každý pátek  v rámci výuky speciální programy:

 

English for Career (studenti se učí praktické věci týkající se například psaní životopisu a žádosti o práci, telefonického i osobního vyjednávání nebo základy obchodní angličtiny),
Conversation Club (studenti se soustředí výhradně na získání sebejistoty a plynulosti v řízené konverzaci s rodilými mluvčími na daná témata),
Consolidation/Exam Module (vždy na konci daného studijního bloku se studenti věnují opakování a shrnutí učiva, v druhém pololetí pak nácviku strategií složení zkoušky v modelových testech),
Film Show (studenti pracují s několika známými filmy, které prochází společně s lektorem po částech a mají možnost si jednoduše a příjemně rozšířit slovní zásobu).

Bonus pro všechny studenty

Všichni studenti u nás navíc obdrží jednu kompletní originální sadu učebnic v hodnotě 700,- Kč ZDARMA jako bonus.

Více o pomaturitním studiu angličtiny v jazykové škole PARK na www.jspark.cz.

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazykové školy Praha

Jazykové školy Brno

Přidat komentář