Navrhni projekt a vyhraj!

Máte kupu nápadů a daly by se realizovat? Chcete vědět jak to funguje, když máte na projekt zdroje z Evropské unie? Zkuste si to v soutěži s Ministerstvem pro místní rozvoj. Úkolem soutěžících je zamyslet se nad tím, jak podpořit podnikání, cestovní ruch, životní prostředí a další oblasti rozvoje v jejich regionu, nebo i v celé České republice.

Projekty studentů středních škol

Soutěž je určena pro středoškoláky, kteří si mohou vyzkoušet ve dvoučlenných až pětičlenných týmech z jedné třídy pod vedením pedagoga vypsat celou projektovou žádost.  Musíme popsat cíle projektu, výchozí stav, zdroje financování, časový harmonogram realizace projektu a plán udržení fungování projektu i po ukončení finanční podpory z Evropské unie. Vše můžete doplnit nákresy, různými vizualizacemi nebo doplňkovými výpočty. K dispozici vám má být metodická příručka Ministerstva pro místní rozvoj.

Hotový projektový návrh je třeba opatřit podpisem pedagoga a razítkem vaší školy a odeslat e-mailem na Eurocentrum patřičného krajského města. Uzávěrka soutěže je 6. prosince 2013. Porota poté určí, které projekty postoupí do druhého kola.

Hlavní cena – ultrabooky

Celý vítězný tým spolu s pedagogem získá praktické ultrabooky. Členové vítězných týmů regionálních kol obdrží tablety, soutěžící na druhém místě elektronické hlasové čtečky a týmy na třetím místě dostanou knižní průvodce po evropských metropolích z nakladatelství Ikar. Tři nejlepší týmy na celostátní úrovni získají také nejnovější program pro úpravu, organizaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio.

Více informací o projektu získáte na oficiálních stránkách.

 

Přidat komentář