Mluvit cizí řečí? Na to je nejlepší jazyková škola Glossa

Chcete se konečně dorozumět v zahraničí? Nemáte náladu a energii učit se zpaměti tisíce gramatických pravidel, protože chcete prostě jen umět mluvit? V tom případě je jazyková škola Glossa řešením přesně pro vás.

Glossa1

Glossa – škola jazyků vám pomůže překonat ostych z používání cizího jazyka. Škola pracuje podle komunikativní výukové metody a klade tedy důraz na schopnost domluvit se. A platí to pro každý ze široké nabídky veřejných i firemních jazykových kurzů. Na výběr máte ze šesti jazyků – angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny a chodit můžete do učeben na jednom ze šesti perfektně dostupných místech v Praze. Vždy jde o místo blízko stanice metra, konkrétně Můstku, Anděla, I. P. Pavlova, Jiřího z Poděbrad, Chodova a Kobylis.

Aby těch pozitivních zpráv nebylo málo, přidáme další – cenu. Celý semestr jazykového kurzu získáte už za 2880 Kč. Máte navíc jistotu, že pokud vám po prvních dvou lekcích nebude výuka vyhovovat, dostanete celé kurzovné zpět. Jazyková škola Glossa je fér, žádná jiná škola vám toto nenabídne.

A jak se na kurzy přihlásit? „Je to opravdu jednoduché. Stačí si přes internet udělat test svých jazykových znalostí, my ho vyhodnotíme a doporučíme vám vhodnou jazykovou úroveň. Z přehledného rozvrhu si vyberete svůj kurz, přihlásíte se a můžete rovnou i zaplatit. A je hotovo. Trvá to jen pár minut,“ popisuje akademická ředitelka Glossy Margareta Zábranská.

Jazyková škola Glossa navíc funguje už od roku 1992, takže je dokonale zaběhlá a naše metodika je propracovaná do nejmenšího detailu. Kromě toho jde o akreditované zkušební centrum – studenti u nás mohou skládat řadu prestižních mezinárodních jazykových zkoušek, například LCCI,“ dodává Zábranská.

Nadšení jsou pochopitelně i studenti. Spokojených jich je 97 procent, a to jich veřejné jazykové kurzy v Glosse navštěvuje ročně více než tisíc! „Prakticky celou hodinu mluvíme, lekce jsou vedené zajímavou a zábavnou formou. Jsem maximálně spokojená,“ říká Ivana, která navštěvuje kurz francouzštiny. „Lekce mají spád, lektorka je vždy připravená a čiší z ní energie, kterou nás dokáže strhnout,“ míní Jana, posluchačka kurzu angličtiny. A za pravdu jí dává i Tomáš, který studuje v kurzu němčiny: „V hodinách jde především o to, abychom si uměli poradit v konkrétních situacích a nebáli se mluvit, to se mi hodně líbí.“

 

Autor: Glossa – škola jazyků

Přidat komentář