Mluvit budou všichni…

Objednali jste si v Řecku v restauraci pivo a přinesli vám účet? Zeptal se vás cizinec anglicky kudy se dostane na poštu a vy jste mu neuměli odpovědět přesto, že to bylo za rohem?  Také si myslíte, že know how se vyslovuje hou nou? Nevíte v čem je rozdíl, je-li na dveřích napsáno PULL nebo PUSH? Pak je na čase s tím něco dělat.

 


Flash reklama POLYGLOT


Pokud se rozhodnete pro studium jazyka, zamyslete se nad tím, jakou jazykovou školu vybrat. Investice do jazykového vzdělání není totiž pouze cena jazykového kurzu, ale i cena vašeho času a vaší práce. Aby tato investice byla efektivní, obraťte se na kvalitní jazykovou školu a svěřte se do rukou odborníkům.

Jazyková škola POLYGLOT je zakládajícím členem prestižní Asociace jazykových škol a splňuje proto vysoké požadavky na kvalitu výuky. Funguje již od roku 1999 a najdete ji v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, v Jihlavě , v Liberci, v Ostravě a v Brně a firemní zákazníky má po celé republice.

Kvalitou se rozumí zejména kvalifikovaní a dobří učitelé, důležitý je i počet posluchačů ve skupině. POLYGLOT splňuje vysoké požadavky Asociace jazykových škol na vzdělání lektorů a akademického vedení školy, počet studentů ve skupině je maximálně 8, pouze v některých kurzech až 10.  

Kvalitu také utváří prostředí. POLYGLOT nabízí příjemné prostředí učeben a zázemí školy i pohodovou atmosféru rodinné firmy.

Žádejte za své peníze kvalitu. Navštivte POLYGLOT, školu, která vás mluvit naučí.

Přidat komentář