MKM – Jazyková škola v Brně

Hledáte dobrou a spolehlivou jazykovou školu na jihu Moravy? Dnes vás seznámíme s jednou z největších a nejstarších soukromých jazykových škol v Brně. Jaké má novinky? Například do konce června poskytuje slevu 10% na nově objednané docházkové kurzy, navíc s možností získat slevu 15% na pomaturitní kurzy!

 

Jazyková škola MKM byla založena již v roce 1990 a je jednou z největších a nejstarších soukromých jazykových škol v Brně. Už má zkušenosti s více než 20 jazyky, mezi které patří nejen angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština a ruština ale např. i  čeština pro cizince, polština, nizozemština, maďarština, portugalština či čínština.

Škola

Učebny MKM jsou v centru Brna, snadno dostupné i pro posluchače z okrajových částí Brna a okolí. Jsou nově vybaveny nábytkem a audiovizuální technikou, přičemž hlavní prioritou zůstává, aby se studenti při výuce cítili co nejpříjemněji.

Tým MKM je tvořen kvalifikovanými lektory s dlouholetými zkušenostmi, kteří strávili potřebný čas i na zahraničních stážích. Důraz je kladen také na stálé vzdělávání a zvyšování kvality lektorů, s účastí na pravidelných workshopech, ve kterých si vyměňují zkušenosti a seznamují se s novými trendy v metodice výuky.

Ve výuce jsou používány zejména zahraniční materiály, přičemž učebnice jsou vybírány po dohodě s klientem na základě jeho individuálních potřeb a cílů.

Pomaturitní studium Aj a Nj

Jazyková škola MKM je zahrnuta v příloze vyhlášky MŠMT ČR, což studentům umožňuje po splnění daných podmínek pobírat veškeré sociální dávky a výhody určené studentům.

Pomaturitní výuka probíhá od září do června, od pondělí do pátku, 4 vyučovací hodiny denně (9.00 – 12.30 hod) v učebnách na České 11. Pro mimobrněnské je zajištěno internátní ubytování.

"Studium u nás pokrývá všechny složky jazyka, od nezbytné gramatiky až po slovní zásobu a konverzaci, přičemž důraz klademe na to, aby byl náš student schopen tyto znalosti uplatnit v písemné i verbální komunikaci. Naši lektoři využívají zásad komunikativní metody výuky, kdy hlavním cílem je dorozumění se a ne „šprtání“ tisíců slovíček, které pak nejste schopni nijak použít," vysvětluje ředitelka jazykové školy MKM Gabriela Kučerová.

Vysoká úroveň studia a vstřícnost k potřebám studentů je pro MKM samozřejmým standardem. Během školního roku jazyková škola MKM pořádá setkání studentů s lektory na večerních akcích či pravidelné slosování o letecký zájezd.

Cena pomaturitního kurzu je 21.499,- Kč s možností rozdělit si platby do splátkového kalendáře a to bez navýšení ceny!

Odpolední a večerní kurzy Aj, Nj, Rj, Šp, It, Fr, Pol, Port, Hol a Čj 

V těchto docházkových kurzech vás naučí lépe porozumět mluvenému slovu, získat jistotu ve vlastním projevu, obohatit si slovní zásobu a zvládnout příslušnou gramatiku. Jazyková škola MKM také pořádá konverzační kurzy s rodilými mluvčími i v méně obvyklých jazycích.

 

Můžete si vybrat z až 10 stupňů pokročilosti od úplných začátečníků až po kurzy pro pokročilé připravující na jazykové zkoušky státní či mezinárodní.

Individuální a firemní kurzy

Jazyková škola MKM vyučuje také v mnoha významných firmách v Brně a okolí. Skupinové i individuální kurzy jsou tvořeny na základě potřeb a požadavků klientů – jazyk, intenzita, zaměření, místo a čas výuky, lektor či délka kurzu – v tom všem se vám jazyková škola MKM přizpůsobí. Zajišťuje také průběžné testování a hodnocení studentů.

Množstvím variant nabízených kurzů pokrývá MKM široké spektrum potřeb jazykového vzdělávání od úplných či věčných začátečníků až po přípravy na mezinárodní i státní jazykové zkoušky všech úrovní. Dle konkrétních požadavků klientů se specializuje na výuku různých oborů lidské činnosti.

Překladatelská agentura

Kromě výuky zajišťuje Jazyková škola, překladatelská agentura MKM rovněž překlady a tlumočení ve více než 35 jazycích, a to i s ověřením soudního tlumočníka. Překládá také vysoce odborné texty (strojírenství, stavitelství, zemědělství, přírodní a humanitní vědy, právní texty….) i v expresních termínech. Provádí též korektury textů rodilými mluvčími.

Během letních měsíců nabízí MKM široký sortiment letních jazykových kurzů.

Novinky a akce:

POZOR! 20.6. proběhne Den otevřených dveří, kde si budoucí studenti mohou vyzkoušet, jak se v MKM vyučuje a při objednání pomaturitního studia v ten den využít slevu 15%! V průběhu celého června poskytuje MKM slevu 10% na veškeré nově objednané a zaplacené docházkové kurzy! 

"Svým klientům nabízíme kvalitu za dostupnou cenu, maximální vstřícnost jejich požadavkům, flexibilitu, zázemí a zkušenosti fungující firmy."

Více informací o škole MKM získáte na www.mkm.cz.

Chcete aby se vědělo i o vaší škole či agentuře? Napište nám do redakce: redakce@jazyky.com.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad polština, překlad italština, tlumočení němčina a překlady angličtiny.

Přidat komentář