MAVO – roční pomaturitní studium

Nedostali jste se na vysokou školu a nevíte, co dál nebo hledáte zaměstnání a všude po Vás chtějí znalost cizích jazyků? Pojďte s námi studovat jazyky v pomaturitním  studiu. A navíc – složíte-li úspěšně jazykovou zkoušku – škola vám přispěje 50 % z ceny zkoušky.

Jak pomaturitní studium vypadá?

Pomaturitní studium je určeno nejen letošním maturantům, ale i všem ostatním zájemcům o intenzivní studium. Výuka probíhá jeden školní rok každý všední den 4 vyučovací hodiny, tj. od 9:00 do 12:15, a proto naši studenti nepřijdou ani o prázdniny, na které jsou zvyklí. Od střední školy se nicméně lišíme přístupem. Studenti jsou pro nás dospělými zákazníky, a tak je k nim i přistupováno.

Studenti jsou rozděleni do znalostních úrovní podle rozřazovacího testu a následně podle aktivit, kterými je lektoři první týden dále testují. Úrovně nabízíme všechny, tedy i začátečnické. Ve třídách je většinou 13 studentů a střídají se u nich jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí.

Metody výuky a zakončení

Způsob výuky, který používáme, je založen na námi vyvinuté metodě používané při intenzivních kurzech Talk Laugh Learn. Studenti jsou lektorům rovným partnerem, náš přístup je přátelský, využíváme množství her a rodinné atmosféry. Výuku dále zpestřujeme měsíčními akcemi mimo školu, soutěžemi a navíc studentům zajišťujeme zvýhodněný týdenní kurz v Anglii a námi pořádaný zájezd do Londýna.

Studium je zakončeno osvědčením a pokud student absolvuje závěrečný test, je na něm vyznačena i úspěšnost, se kterou ho absolvoval.

Získejte 50% ceny zpět

Další test, který student může absolvovat, je státní jazyková zkouška nebo cambridgeský certifikát. Pokud v něm uspěje, 50% z ceny zkoušky mu vracíme zpět. Druhou velkou finanční výhodou je možnost si celé školné, které při přihlášení do konce června činí 22.500,- Kč na celý školní rok, rozložit do měsíčních splátek a to bez jakéhokoliv dalšího navýšení!

Další výhody

Mezi další výhody, které nabízíme, patří:

  • doplňkové studium dalšího cizího jazyka,
  • automaty na pití a jídlo,
  • wi-fi zdarma a po výuce k dispozici studovna,
  • slevy na další kurzy,
  • poloha školy – naproti obchodnímu domu Bílá labuť, což je do 5 minut z metra Florenc a Náměstí Republiky, ale i Masarykova nádraží a Hlavního nádraží.

Účetní a daňový specialista

Jeden rok intenzivního studia u nás nemusí znamenat jen zaměření na angličtinu nebo němčinu. Zájemci všech věkových kategorií mohou studovat také obor Účetní a daňový specialista. Cílem je naučit posluchače samostatně vést daňovou evidenci a účetnictví a zároveň využít osobní počítač. Studium je doplněno praxí v rámci vedení tzv. Řízené účetní kanceláře. Studium směřuje k získání celostátně platných certifikátů potvrzujících jejich odbornost. Více informací zde.

O škole

Jazyková škola MAVO nabízí pomaturitní studium již od roku 1994. Jasnou výhodou od počátku založení zůstává možnost vybrat si ze všech znalostních úrovních. MAVO nabízí kromě pomaturitního studia také firemní kurzy angličtiny a němčiny a začala pro firmy pořádat víkendy spojené buďto s intenzivní výukou angličtiny, teambuldingem v angličtině nebo konverzačním víkendem Talk Laugh Learn.

V letošním roce zavádíme jako novinku jednodenní tematické worskhopy zaměřené na zvládnutí základních dovedností potřebných v zaměstnání, tzv. soft-skills, které zahrnují telefonování, psaní dopisů, pracovní pohovor a prezentaci, to vše v angličtině a navíc pro studenty pomaturitního studia cenově výhodnější.

Další projekty

Unikátním projektem, který naše škola nově realizuje, jsou výukové minilekce zdarma, které pravidelně zveřejňujeme na našich stránkách www.mavo.eu i na našich facebook stránkách, kde se můžete o nás dozvědět víc.

Těšíme se na společná setkávání.

MAVO jazyková škola

Přidat komentář