Letní pobytové kurzy s Excellent

To je ale nápad v létě se učit! chce se vám zvolat poté, co se poprvé setkáte s touto myšlenkou. Při druhém pomyšlení už vám to tak nesmyslné nepřipadá. A když si představíte angličtinu s bonusem sluníčka, fajn lidí a zábavy, chcete vykřiknout: „No to je ale excelentní nápad!“ Jazyková škola Excellent má na léto připraveno více takových výborných nápadů, tak neváhejte a hurá do toho!

Pokud si z nabídky této školy nevyberete, podívejte se na aktuální přehled pobytových kurzů angličtiny pro toto léto v celé ČR. Jde o redakční výběr pobytových intenzivních kurzů nejen angličtiny, ale i dalších jazyků, od škol z různých koutů republiky.

Excellent – cesta k dokonalosti v jazyce

Angličtina ve slunečném závoji letních radovánek – co je to? … Slušný rozjezd pro další učení, kvalitní rychlá příprava před dnem D či výborné zopakování a upevnění dříve těžce nabytých znalostí. Jazyková škola Excellent vám nabízí několik letních kurzů, díky kterým pro vás dokonalost v anglickém jazyce nebude již jen nereálný sen.

Letní pobytové kurzy

Je odzkoušené a většina z nás o tom ani nepochybuje, že abyste se naučili jazyk, musíte „vypadnout“ z náročného pracovního koloběhu. Když si k tomu navíc přidáte pěkné ubytování, krásnou přírodu, příjemné spolužáky a nadšené lektory, máte úspěch téměř zaručen.

O letošních prázdninách pořádá jazyková škola Excellent týdenní kurzy anglického jazyka Jizerských horách. V ceně kurzu je zahrnuto 36 hodin výuky s českými a zahraničními lektory, ubytování, plná penze a další aktivity podporující efektivní výsledky učení. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Pro přesnější rozřazení do skupin si na stránkách školy můžete vyplnit rozřazovací text.

Intenzivní kurzy

Pro ty, kteří si nemohou týden volna o prázdninách dovolit, pořádá Excellent intenzivní večerní kurzy v komfortně vybavených učebnách. Kurzy jsou koncipovány jako týdenní večerní kurzy (vhodné pro ty, kteří přes den pracují) vždy 3 lekce denně (tj. 15 lekcí celkem).

Maximální počet studentů ve skupině je 6, což úměrně zvyšuje efektivitu intenzivní jazykové výuky. Cílem kurzů je aktivní používání jazyka, přirozená konverzace bez zbytečných bariér a na porozumění jak mluvenému, tak psanému projevu používanému v běžném i profesním životě.

Studentům je k dispozici školní knihovna s dalšími učebními materiály, slovníky, anglickými a americkými časopisy a beletrií.

Jazyková škola Excellent připravila letní týdenní kurzy také pro vaše děti a studenty gymnázií.

icon podrobný náhled letních kurzů pro děti a mládež.pdf

Kvalitní pilíře excelentní výuky v jazykové škole Excellent

1.Týmová výuka s individuálním přístupem ke klientovi.
2.Kvalifikovaní a zkušení čeští i zahraniční lektoři.
3.Efektivní metody výuky, moderní učebnice a doplňkové materiály.
4.Výuka probíhající v příjemném prostředí v komfortně vybavených učebnách.

Kontakty:

Jazyková škola Excellent
Salmovská 7
120 00 Praha 2
skola@excellentskola.cz
http://www.excellentskola.cz

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazykové školy Praha

Jazykové školy Brno

Přidat komentář