Letní kurzy pro dospělé i děti

Prázdniny přejí nejenom zábavě a odpočinku, ale také učení. Slunce a dobrá nálada otevírá mysl všem a všemu. Tak proč toho nevyužít a nevylepšit si pocit ze sebe sama intenzivním jazykovým kurzem? Jazyková škola Alfa Language Clubs – Praha na léto připravila intenzivní jazykové kurzy pro dospělé i malé žáčky.

Buďte v kurzu i v létě

Léto je časem dovolené, relaxace a pěkných prožitků. Je to také nejlepší doba na učení. Mozek opojen letní atmosférou otevírá své jindy těžko dobytné brány vědění a nové informace nechává na vlnách endorfinu lehce vplouvat do svých komnat. Tam je ubytuje a neváhá je vyslat na první rande, na kterém si ověří jejich praktickou užitečnost.

Víme, že jít s dobou znamená s ní také mluvit. Nejlépe několika cizími jazyky. Nabyti sluneční energií máme v létě více než kdy jindy čas a náladu s tím něco dělat. Bylo by hříchem toho nevyužít a nepřihlásit se do nějakého příjemného jazykového kurzu.

Malé skupinky = záruka úspěchu

Dvanáctiletá pedagogická zkušenost Jazykové školy Alfa LCP potvrzuje, že naučit se cizí jazyk může opravdu každý – prvňáček, matematik či žena v domácnosti. Podstatou úspěchu je výuka ve velmi malých skupinách. V jedné skupině může být maximálně 6 studentů.

Mluvit může každý, nemůže se stát, že se na někoho nedostane nebo že na něj nezbude čas. Čím více se sami výuky aktivně účastníte, tím více si z výuky odnesete.

Intenzivní kurzy pro dospělé

Alfa LCP připravila pro dospělé intenzivní kurzy šesti světových jazyků. Na výběr máte z angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny a italštiny. Kurz trvá dva týdny – vždy 4 vyučovací hodiny denně, od pondělí do pátku. Můžete si vybrat, zda je pro vás lepší jít na koupaliště před kurzem či po kurzu – výuka totiž probíhá buď dopoledne, nebo odpoledne. Kurzy jsou určeny pro všechny – od úplných začátečníků, po zběhlé pokročilé.

Náplň kurzů

Tematicky zaměřená výuka s opravdu pestrým obsahem musí zaujmout skutečně každého. Cílem intenzivní výuky je tedy nejen rozšíření slovní zásoby, upevnění a doplnění gramatických zásad, ale také získání nových zajímavých informací.

To vše s ohledem na úroveň jazykových znalostí každé skupiny.

Součástí kurzu je také praktická část, kdy si studenti mohou ověřit své jazykové dovednosti v praxi – při návštěvě restaurace, památek či při exkurzi.

 

Nenechte svá dítka zahálet!

Dva měsíce bez školy znamenají pro děti ráj her, radování a výletů. Proč jim ale nezpestřit zábavou protkané léto prázdninovou školou, která dětem osvěží mysl a nám rodičům duši?

I pro malé školáky připravila Alfa LCP intenzivní kurzy angličtiny. Po dva týdny, od pondělí do pátku, 3 vyučovací hodiny denně si děti mohou hrát s angličtinou. Nečeká je klasická školní výuka s kvantem cizích slovíček a gramatických pravidel a strachem ze zkoušení.

Žáčkové se mohou těšit na angličtinu vyučovanou formou celotýdenní hry. Zábavná forma výuky děti účinně motivuje a připraví je tak na další výuku v příštím školním roce.

Léty ověřené záruky

Proč si vybrat jazykovou školu Alfa LCP? Po dvanácti letech zkušeností s výukou cizích jazyků vám Alfa LCP zaručuje:

  • efektivní výuku prostřednictvím malých skupinek studentů
  • vysokou kvalitu kurzu – zajišťována hospitacemi a pravidelnými schůzkami s lektory
  • možnost úhrady kurzovného až po první absolvované lekci
  • rozvoj komunikačních schopností – lektoři se zaměřují především na využití vašich teoretických poznatků v praxi
  • kvalitní výukové materiály – využívány jsou nejmodernější výukové materiály, včetně audiovizuálních pomůcek a internetu
  • student na prvním místě
  • přátelské prostředí a individuální přístup
  • v ceně kurzu jsou započteny výukové materiály i občerstvení 

 

Přihlaste se do letních kurzů Alfa LCP a buďte v kurzu !

kontakty:

Alfa Language Clubs – Praha
Václavkova 26
160 00 Praha 6 – Dejvice
tel./fax: 224 324 889
mobil: 602 338 574
http://www.alfalcp.cz/
e-mail: alfalcp@alfalcp.cz

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Přidat komentář