Letní kurzy angličtiny a španělštiny

S intenzivní chutí do toho a půl je hotovo! A druhou půlku obstará sluníčkový endorfin. Pokud si myslíte, že zde mluvíme o opalování, tak se pletete. Řeč je o prázdninových kurzech angličtiny a španělštiny. Pojďte zahýbat svojí angličtinou (španělštinou) v intenzivních kurzech.

Kurzy probíhají v učebnách u metra Florenc.

Léto vás naladí, Elvis naučí

Abychom se něco naučili, musí nás učení bavit. Aby nás učení bavilo, musíme na něj mít náladu. A abychom si něco zapamatovali, musíme své učení podpořit příjemnými pocity a zážitky. Kdy jindy než v létě, v čase slunce, radovánek a zábavy, máme šanci, že se nám podaří mít tyto tři faktory podporující učení pohromadě?

Jazyková škola Elvis, ostřílená mnoha lety zkušeností ve výuce cizích jazyků, využívá této přirozené letní nabídky a na červenec a srpen připravila intenzivní kurzy angličtiny a španělštiny, pro děti i dospělé. Dospělákům učení zpříjemní a teenagery nenechá zahálet. Kromě angličtiny nabízí Elvis navíc i srpnové intenzivní kurzy matematiky, určené pro všechny mladé studenty, kteří potřebují dobře připravit na podzimní maturitu, nebo ke studiu na vysoké škole.

Prázdninové kurzy angličtiny

Angličtinu můžete studovat jeden, dva či čtyři týdny, dopoledne i odpoledne, šest, dvacet nebo čtyřicet vyučovacích hodin týdně. Záleží jen na vás, jakou intenzitu studia si zvolíte a který měsíc obohatíte anglickými lekcemi.

Budete se učit to, co potřebujete a s čím se denně setkáváte – jak se domluvit v každodenních situacích, nebo jak si objednat v restauraci. Naučíte se porozumět mluvenému slovu a zároveň používat veškeré nově nabyté znalosti ve své jazykové praxi.

Prázdninové kurzy španělštiny

Intenzivní kurzy španělštiny probíhají jeden týden v červenci nebo srpnu. Osm vyučovacích hodin denně, čtyři lekce dopoledne, čtyři lekce odpoledne můžete španělštinu poznávat a pomalu ale jistě ji pilovat a dostávat pod kůži. Získáte základní znalosti španělského jazyka, které budete schopni využívat v každodenním životě. A navíc – v ceně kurzu jsou i výukové materiály!

Angličtina pro teenagery

Prázdninové týdenní kurzy angličtiny pro teenagery jsou určeny pro děti od 10 let. Hlavním cílem těchto kurzů je zábavnou formou odstranit bariéry v komunikaci.
Děti se naučí, jak jazyk správně používat, jak v něm myslet a jak s ním vyjadřovat své názory a pocity. Ve skupině je maximálně 12 studentů. Osnovy kurzů jsou vytvořeny tak, aby odpovídaly zájmům, zálibám a potřebám mladých studentů.

Příprava na maturitu a studium na VŠ z angličtiny a matematiky

Nyní nově kromě studia angličtiny a španělštiny nabízíme srpnové intenzivní kurzy matematiky. Jazyková škola Elvis vás připraví na podzimní maturitu nebo studium vysoké školy.

Důvody, proč si vybrat Jazykovou školu Elvis?

  • 22leté zkušenosti s výukou cizích jazyků
  • přesné rozřazení do skupin podle znalostí
  • kvalifikovaní a zkušení čeští lektoři a rodilí mluvčí
  • efektivní metodika výuky dle moderních učebnic
  • slevy 5 % při pokračování v kurzu a 10 % na učebnice

Kontakty:

Jazyková škola Elvis
Karlínské náměstí 8
Praha 8
tel: 241 409 001, 241 405 628, 602 350 632, 731 570 807
elvis@elvis.cz
www.elvis.cz

Přidat komentář