Letní jazykový kurz pro rodiče s dětmi

Už jste přemýšleli o tom, co podniknete o prázdninách? Chcete být s celou rodinou pohromadě, zažít spoustu legrace, a přitom se naučit anglicky? Máme pro vás tip na nezapomenutelný týden, při kterém si užijete svých dětí, aktivně si odpočinete a zlepšíte si angličtinu. Možná vás syn nenechá opisovat a dcera bude koulet očima nad vaší výslovností, ale uznejte, že tenhle týden za to stojí.

Učí se celá rodina

Nabízíme vám prima týden s angličtinou. Jen si to představte – taťka si konečně vezme tak dlouho slibovanou dovolenou, mamka si odpočine od vaření a uklízení a dětičky zažijí tu správnou táborovou atmosféru bez slziček a stýskání. Jazyková škola ASTRA vám představu převlékla do reality.

Již šestým rokem totiž pořádáme na Vysočině letní jazykový kurz angličtiny pro děti i rodiče. Celý kurz je postaven na příběhu a odvíjí se jako celotáborová hra, což maximálně motivuje především děti a hravé tatínky, aby nutili sebe i své rozvážnější maminky a partnerky k co nejlepším výkonům a získali tak do hry co nejvíce bodů.

Možnosti studia jazyků v Jihlavě
Jazykové školy Jihlava Jazykové kurzy Jihlava Kurzy angličtiny Jihlava Kurzy němčiny Jihlava

Profesionálové pod letním sluncem

Kromě legrace a společných rodinných chvil vám nabízíme profesionální jazykové vedení. Základem celého kurzu je především kvalitní angličtina zkušených a přátelských lektorů, které učení opravdu baví a mají chuť svým studentům předat co nejvíce. Kurz je rozdělen podle věku a úrovně jazykových znalostí.

Lekce pro děti jsou přizpůsobené jejich zájmům a zálibám, dospělí si angličtinu osvěží podle potřeb a vědomostí. Výuka se odehrává v ranních a odpoledních blocích.

Abyste si mohli zakusit, jaké to je být spolužákem vlastního dítěte, některá odpoledne jsme pro vás připravili jeden společný učební blok. Každý večer je pak zakončen živým anglickým večerníčkem, tentokráte nejen pro děti. Aby byla výuka ještě zábavnější, je proložena hrami, soutěžemi a zábavnými úkoly.

Přihlásit se můžete již teď!

Odměna vás nemine

S naším jazykovým kurzem spojíte příjemné s užitečným. Vždyť není nic pohodlnějšího než opakovat si gramatiku na louce pod teplou letní oblohou či nezávazně konverzovat s rodilým mluvčím u správně vychlazené plzně.

Po výuce si můžete společně s dětmi „pročvachtávat“ anglická slovíčka v hotelovém bazénu, odreagovat se projížďkou na koních, či zazpívat nějaký ten song večer u táboráku.

Pokud vám zážitky nedají spát, rádi vám zapůjčíme anglickou knihu, CD či film v angličtině, které jistě změní vaše české sny v anglické. Po týdnu stráveném na našem jazykovém pobytu si budete v angličtině jistější a učení nebudete brát jako mučení.

Proč byste se měli zúčastnit našeho kurzu?

  • přátelský přístup českých i anglických lektorů
  • profesionální výukové materiály včetně knihovny s kazetami a CD pro děti a dospělé
  • skvěle vymyšlený základní příběh rozvedený do zábavných aktivit
  • anglické interaktivní hračky pro děti

Zpětné reakce od účastníků z loňských let:

„Přístup učitelů k dětem byl výborný, rodilí mluvčí skvělí. Řečeno krátce – rodinně profesionální přístup.“
„Oceňuji především vyprávění příběhů, divadlo, večerníčky, výbornou organizaci a přípravu. Fakt super!“
„Během velmi krátké doby se mé dítě rozmluvilo, obdivuji vůbec práci s dětmi, neúnavnost a stále dobrou náladu učitelů.“
„Skvělý systém výuky angličtiny, dobrodružná táborová hra, množství materiálů, pomůcek, knížek a hraček!Především však vynikající lektoři a úžasná pohodová atmosféra celého kurzu.“

Příjemná atmosféra při výuce angličtiny, profesionalita lektorů, anglická konverzace a zábava – to vše je také základen celoročních kurzů pro dospělé i dětí již od 2 let v jazykové škole Astra!

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady do angličtiny, překlady němčiny, překlad do češtiny a překlady z francouzštiny.

Přidat komentář