Letní jazykové kurzy – se slevou 10%!

Střihněte si letní kurz angličtiny, španělštiny či francouzštiny s London Institute, která vám ukáže, že studium cizího jazyka není dřina. A navíc! Při registraci použijte kouzelné heslo: „Jazykovky.cz“ a 10% sleva na jakýkoliv letní kurz je vaše!

S London Institute si vyberete

Nechce se vám opouštět Prahu, ale zároveň si uvědomujete, že studiu jazyka je třeba věnovat víc než jen jedno odpoledne v týdnu? Pak právě pro vás jsou určeny večerní kurzy angličtiny s London Institute, které probíhají 2x týdně v centru Prahy. Začínají až o šesté, takže si nemusíte brát dovolenou a můžete efektivně využít svůj čas. Mezi osmitýdenními kurzy si můžete vybrat standardní či konverzační variantu, přesně podle vašich potřeb.

I během letních kurzů angličtiny se u London Institute budete setkávat s kvalifikovanými rodilými mluvčími!

Večerní francouzština a španělština

Anglicky již mluvíte dobře a rozhodli jste se přibrat si jiný jazyk? I v tomto případě vám vyjdeme vstříc. Letní večerní kurzy španělštiny a francouzštiny jsou rozděleny do čtyř úrovní, takže se rozhodně nemusíte bát, že ve vašem kurzu bude jedna velká skupina všech pokročilostí.

Nejen těm ambicióznějším z vás jsou určeny kombinované kurzy angličtiny + španělština či francouzština. London Institute vyučuje v oblíbených večerních hodinách.

Intenzivní angličtina

Rychle a kvalitně si v krátkém čase osvojíte jazyk s našimi intenzivními kurzy angličtiny. Délku samotného kurzu si můžete vybrat tak, jak se vám to hodí – od jednoho týdne po osmitýdenní výukový kurz. Nemusíte mít obavy, že intenzivní výuka rozhodí váš denní program, protože London Institute připravil ranní i večerní výuku. Stačí si zvolit čas, který sedí právě vám.

Proč studovat s London Institute

– mnohaleté zkušenosti s výukou cizích jazyků
– víceúčelové vzdělání s maximálním využitím času stráveného studiem
– kvalitní výuka jazyků je zaměřena na potřeby studentů
– široká nabídka jazykových kurzů
– dynamický a neustále se zdokonalující pracovní tým

Kontakty:

London Institute Praha
Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel: +420 224 811 043
www.londoninstitute.cz
info@londoninstitute.cz

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady němčina, překlady polština, překlady ruština, překlady španělština.

Přidat komentář