Letní intenzivní kurzy angličtiny

Možná někde uvnitř duše cítíte, že byste se už konečně měli tu angličtinu začít učit. Nebo že vaše angličtina potřebuje víc, než si jen jednou týdně sednout do učebny a projít bez většího povšimnutí kolem vás. Pojďte si tedy angličtinu příjemně užít a zapamatovat. Jazyková škola při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity se sídlem v Brně vám nabízí letní intenzivní kurzy angličtiny v Brně a Telči. Máte to daleko? Zkuste se podívat na další letní intenzivní jazykové pobyty v ČR.

Vyměňte „musím se učit“ za „chci se učit“

Známe to všichni. Většina dne vysilující práce, po práci do kurzu a pak honem domů, protože tam už nás čekají další povinnosti. Mozek je unavený, gramatická pravidla a neznámá slovíčka ho nedokáží vyburcovat. A výsledek? Angličtina řekla: „S dovolením?“, jen se o vás otřela a šla dál.

Zkuste ale týden angličtinou žít, a tím se ji i naučit. Udělejte si dovolenou, odjeďte na týden či dva na jih Moravy, dopoledne se v příjemné anglické atmosféře učte a odpoledne pak poznejte kulturní vymoženosti přátelského Brna nebo objevte pohádkovou krásu historického Telče. Taková angličtina mozek chladným nenechá. Bude vás bavit a „nastartuje“ vás k dalšímu, nyní už dobrovolnému učení.

Kurzy pro všechny

Jazyková škola při FF MU v Brně připravila na červenec a srpen intenzivní kurzy angličtiny pro všechny – od mírně pokročilých po ostřílené pokročilé, pro milovníky Brna i obdivovatele Telče. Letní intenzivní kurz v Brně trvá 5 dnů, v Telči si ho můžete užít o tři dny déle.

Angličtinou plnou pestrých aktivit a úkolů, her a soutěží se můžete těšit čtyři šedesátiminutové hodiny denně. Na závěr kurzu obdržíte potvrzení o úspěšném absolvování Letního intenzivního kurzu anglického jazyka.

Náplň kurzů

Hlavním cílem kurzů je rozvoj a udržení jazykových dovedností, především mluvení a poslechu. Žádný dril, žádné memorování – gramatika a slovní zásoba jsou přirozenou součástí výuky.

Metodika je založena na tzv. komunikativním přístupu – tzn. jazyk je nástrojem komunikace, a proto se studenti hlavně učí, jak jazyk v každodenním životě používat a jak s ním vyjadřovat své pocity a názory.

Program kurzu je rozdělen do tematických okruhů, které se soustředí jak na každodenní situace, tak na zajímavá témata k diskuzi. Všechny učební materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu!

Pět důvodů, proč si vybrat Jazykovou školu při FF MU v Brně

  • záruka kvality – lektoři jsou nadprůměrně jazykově vybaveni, jejich jazykové znalosti i schopnosti se blíží kvalitám rodilého mluvčího
  • záruka kvalifikace – všichni lektoři jsou absolventi učitelských oborů na FF Masarykovy univerzity, řada z nich vlastní i mezinárodní kvalifikace v oboru
  • ověřená metodika – kurzy pořádá JŠ již několik let a těší se stále většímu zájmu posluchačů
  • kvalitní odborné zázemí – JŠ úzce spolupracuje s metodickou sekcí Katedry anglistiky a amerikanistiky FF Masarykovy univerzity
  • příjemná letní atmosféra, která učení jen umocní

kontakty:

Jazyková škola při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity
Gorkého 7
602 00, Brno
tel. 549 49 7962
e-mail: js@phil.muni.cz
http://www.phil.muni.cz/wjas 

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Přidat komentář