Letní intenzivní kurzy angličtiny v Praze

Konec letní zahálky! Letošní léto přeje netradičním intenzívním kurzům angličtiny

Prohlídka historických památek, výlet na lodi a k tomu celý den konverzace v angličtině. Že si tak nějak představujete jazykový kurz v zahraničí? Máte pravdu, ale zároveň se i mýlíte. Ponořit do tajů angličtiny se totiž můžete i v Praze, na unikátním intenzívním kurzu, který má co nejvíc připomínat jazykový pobyt. „Za týden díky tomu můžete dosáhnout pokroku, o který studenti v běžných kurzech usilují několik měsíců,“ říká k netradičnímu konceptu Radim Thiel z jazykové školy Studyline.

Týden, ve kterém není na češtinu místo. Minimálně tedy od časného dopoledne do odpoledních hodin. Tak se dá ve zkratce popsat letní intenzívní kurz angličtiny. Zatímco jiné jazykové školy výuku v letních měsících omezují, ve Studyline jdou proti proudu. „Právě léto je ideální čas, kdy zapracovat na svojí angličtině,“ tvrdí Radim Thiel, „nejen studenti mají více času, klidněji bývá i ve firmách.“

3 základní pilíře – intenzita, efektivnost, zábava

Letní kurzy jsou postavené na 3 hlavních pilířích – jsou intenzívní, maximálně efektivní a zábavné. „Během pracovního týdne student absolvuje celkem 30 jazykových lekcí,“ popisují ve Studyline. „A pokud by měl angličtiny i přesto málo, může si po skončení společné části v jazykovce domluvit i soukromé hodiny s lektorem.“ V anglickém prostředí tak bude od rána do pozdního odpoledne. A to už je dostatečně dlouhá doba na to si angličtinu pustit blíž k tělu.

S intenzitou pak logicky souvisí i efektivnost takového kurzu. Zatímco dlouhodobé kurzy trvající celé léto, nicméně s nižší intenzitou, mají za hlavní cíl „oprašovat“ už nabyté vědomosti, cíl krátkodobých, a o to intenzívnějších kurzů je jiný. Rychlý a výrazný pokrok. „Po týdnu intenzívní výuky můžete být mnohem dál než po několika měsících, kdy jste na angličtinu docházeli jednou týdně,“ shodují se lektoři.

Kurz, který vás rozmluví

Potřebujete-li se rozmluvit, zbavit se ostychu z mluvení v cizím jazyce nebo „poladit formu“ před podzimním semestrem či posledním ročníkem střední školy, jsou letní kurzy správnou volbou.

A obava z toho, že vás 5 dnů prožitých v učebně v centru Prahy nebude bavit? Ta je lichá. Kurzy jsou totiž postavené tak, aby se studenti nenudili ani chvilku. V rámci kurzu se potkají s rodilým mluvčím, vydají se na prohlídku pražských památek a absolvují i plavbu parníkem po Vltavě. Vše s lektorem, se spolužáky a s angličtinou na rtech, jak také jinak.

Jazyková škola také pomůže se zajištěním ubytování. To je možné buď na kolejích nebo na hotelech, které spadají pod ČVUT.

Láká vás na vlastní kůži zažít letní intenzívní kurz v Praze? Není nic jednoduššího, než si vybrat vhodný termín a poslat nám přihlášku.

A nezapomeňte, v cizím jazyce se nejlépe zdokonalíte v zahraničí, třeba na příjemné letní dovolené nebo jazykovém pobytu ?

Zdroj: Nazkušenou.cz, Letní intenzivní kurzy angličtiny v Praze

Přidat komentář