Letní intenzivní jazykové kurzy

Chcete si užít léto a ještě z toho mít dobrý pocit? Dohnat přes prázdniny, co jste během roku nestihli? Anebo toužíte poznat taje a kouzla orientální čínštiny, japonštiny či arabštiny? Spojte příjemné slunečné léto s užitečným efektivním studiem. Jazyková agentura Noisis pro vás na letošní červenec a srpen připravila intenzivní kurzy 13 jazyků. A pokud si ani tak nevyberete, podívejte se na další nabídku letních intenzivních jazykových pobytů v ČR.

Léto přeje jazykům

Víte, kdy se člověk nejvíce naučí? Když ho učení baví. Endorfin aktivizuje mozek a zlepšuje paměť. A proto je léto ideálním časem na studium jazyků. Slunce a teplé počasí, příjemné prožitky a neobvyklé zážitky, popíjení a tlachání s kamarády v zahradních restauracích  – to učení jen umocní.

Zkuste si to představit – před odchodem na koupaliště si odskočíte na pár hodin do školy. Nebo si po kurzu vyrazíte na večerní grilování. Cestou si v mysli projdete, co jste se učili, a odměna je tu – pamatujete si dříve nezapamatovatelné.

Noisis rozváže každý jazyk

Jazyková agentura Noisis vám na toto léto nabízí intenzivní výuku 13 světových jazyků včetně angličtiny, němčiny, ale i chorvatštiny a švédštiny. Vyberte si kterýkoliv jazyk a počítejte s tím, že se naučíte maximum.

Pokud jste s jazykem v kontaktu každý den několik hodin, odnesete si z kurzu mnohem více, než když navštěvujete standardní kurz jednou týdně, kdy v průběhu týdne spoustu věcí zapomenete. Díky vyšší intenzitě výuky začnete v daném jazyce mnohem rychleji přemýšlet a komunikovat.

Vybere si každý

Noisis pro vás připravila flexibilní letní intenzivní jazykové kurzy. Na výběr máte kurzy jazyků ve čtyřech úrovních od začátečníků, přes mírně pokročilé až po pokročilé, v různých délkách a intenzitách. Výuka probíhá v dopoledních i odpoledních a večerních hodinách. Délka kurzu je od jednoho do čtyř týdnů, studovat můžete jeden až pět dnů v týdnu, dvě až pět vyučovacích hodin denně.

Pokud si nejste jistí úrovní vašich jazykových znalostí v daném jazyce, na webových stránkách jazykové agentury Noisis vyplňte on-line test, na jehož základě vám lektoři doporučí příslušný kurz.

Náplň kurzů

Kurzy jsou zaměřeny na pochopení a osvojení si gramatických pravidel a jejich praktické uplatnění v každodenní komunikaci. Rozšíříte si slovní zásobu a seznámíte se s reáliemi cizích zemí. Díky rodilým mluvčím se zlepšíte v poslechu a porozumění mluvené řeči, upevníte si své konverzační schopnosti a zdokonalíte se v mluveném projevu.

Jazyková agentura Noisis vám dále nabízí profesionální a kvalifikovanou přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky z anglického jazyka FCE a CAE.

Proč si vybrat Noisis

  • vysoce kvalitní filologické a pedagogické vzdělání českých i zahraničních lektorů
  • kvalifikovaní rodilí mluvčí hovoří výborně česky
  • komunikativní a individuální přístup ke studentům
  • přívětivá učební atmosféra
  • příznivé ceny
  • učebny v centru Prahy – v dosahu metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru.

Více informací najdete na stránkách jazykové agentury Noisis www.noisis.cz.

Kontakty:

Jazyková agentura Noisis s. r. o.
Bělehradská 79
120 00   Praha 2
Tel.: +420 603 758 630
+420 246 031 693
E-mail: info@noisis.cz

Přidat komentář