Kurzy cizích jazyků v JŠ PRESTO

Zaměstnavatel to vyžaduje, obchodní partner potřebuje a vaše ego po tom lační. Co je to? Umění komunikace ve světovém jazyce. Znalost cizího jazyka je v dnešní době rozhodně více než jen rozmarem. Bez ní dnes totiž může jít i o živobytí! Pojďte s tím něco udělat! Jazyková škola Presto vám pomůže potěšit šéfa či naplnit peněženku – naučí vás jazyk.

Kdo neumí jazyk, musí z kola ven

Není na co čekat. Ekonomická krize je tady, propouštění začalo a kritéria výběru se přiostřují. Čím lépe cizí jazyk umíte, tím méně pravděpodobné je, že právě vy uvidíte palec dolů. A proto – čím dříve začnete, tím jistěji se krizi postavíte. Jazyková škola Presto připravila na letní semestr docházkové kurzy 6 cizích jazyků pro každého – pro matky na rodičovské dovolené či manažery, inženýry či svářeče. Stačí jen vybrat si jazyk a přihlásit se. Všechno ostatní už zařídí jazyková škola Presto.

Vylepšete si „CV“ obchodní angličtinou

Anglicky jakž takž umíte, ale někde uvnitř své duše víte, že se svojí angličtinou pracovní meetingy či schůzky v podstatě jen přežíváte v modlitbách, aby se vás anglicky mluvící šéf náhodou na něco nezeptal? Pak právě pro vás připravila jazyková škola Presto anglický kurz Business Skills. Během jednoho semestru se naučíte, jak v angličtině vést obchodní schůzky, jak efektivně vyjednávat, jak psát anglické e-maily či telefonovat se zahraničním klientem. Rozšíříte si své jazykové kompetence, získáte novou slovní zásobu a naučíte se ji efektivně využívat v každodenní komunikaci pracovního procesu.

Profesionální jazykové vedení

Jazyková škola Presto poskytuje kvalitní, systematickou a efektivní jazykovou výuku na profesionální úrovni. 

Přesné rozřazení do skupin – studenti jsou na začátku kurzu rozřazeni do skupin podle aktuálních vstupních znalostí. Nemůže se tedy stát, že se v jednom kurzu sejdou začátečník a pokročilý.
Profesionální lektoři – v kurzech vyučují kvalifikovaní a vysokoškolsky vzdělaní čeští lektoři i zkušení rodilí mluvčí. Všichni lektoři splňují přísná kritéria výběru a neustále se ve svém oboru vzdělávají.
Kvalitní výuka – efektivita výuky je dána používáním propracované moderní metodiky.

Cílem této metodiky je rozvoj komunikativních dovedností v cizím jazyce. V hodinách se téměř výhradně mluví cizím jazykem, čeština se objevuje jen v roli pomůcky pro rychlejší pochopení látky. Gramatika je probírána formou názorných příkladů s krátkým vysvětlením. 

Pravidelné ověřování pokroku – během kurzu máte možnost si pravidelně ověřovat, zda dochází k pokroku ve vašich znalostech a zda jsou plněny cíle, které jste si na začátku stanovili.
On-line škola – jako doplněk výuky s lektorem můžete využívat výuku na počítači ve formě e-learningu, máte tak možnost kdykoliv si opakovat a prohlubovat své znalosti.

Vysoká úspěšnost u mezinárodních zkoušek – pomocí vzorových testů jsou studenti v kurzech na zkoušku cíleně připravováni. Jazyková škola Presto je zároveň akreditovaným zkušebním centrem pro mezinárodní zkoušku TOEIC, která testuje jazyk používaný v obchodní sféře.

Proč si vybrat jazykovou školu Presto

1. efektivní metodika výuky
2. profesionální čeští lektoři i rodilí mluvčí
3. kvalitní zázemí jazykové agentury – audiovizuální prostředky ve výuce, v učebnách bezplatný WiFi přístup k internetu
4. ceny dostupné pro každého
5. prostory přímo v centru Prahy nabízí nadstandardní komfort – klimatizované učebny a občerstvení jsou samozřejmostí

Kontakty:


JAZYKOVÁ ŠKOLA PRESTO

Na Příkopě 31
110 00 Praha 1

palác BROADWAY
http://www.presto-skola.cz
tel.: +420 225 000 666
skola@presto.cz

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do angličtiny, překlady do ruštiny, překlad do němčiny a překlady ceník.

Přidat komentář