Kurzy cizích jazyků pro všechny

Možná jste si na dovolené ověřili, jak je důležité znát cizí jazyk. Možná, že se začátkem školního roku cítíte důvod začít něco nového – z pohledu vašeho zaměstnavatele i profesionálně nutného. Jazyková škola PRESTO vám pomůže s rozhodováním – na zimní semestr připravila docházkové kurzy 12 cizích jazyků v několika úrovních pokročilosti tak, aby si mohli vybrat úplně všichni.

Jazyková škola pro každého

Není na co čekat. Čas běží a jazyky s ním. Čím dříve začneme, tím dříve budeme jazykům velet. Jazyková škola PRESTO připravila na zimní semestr docházkové kurzy 12 cizích jazyků pro každého – pro matky na rodičovské dovolené či manažery, vysokoškolské profesorky či hasiče. Stačí jen vybrat si jazyk a přihlásit se. Všechno ostatní už zařídí jazyková škola PRESTO.

Profesionální jazykové vedení

Jazyková škola PRESTO poskytuje kvalitní, systematickou a efektivní jazykovou výuku na profesionální úrovni.

Přesné rozřazení do skupin – studenti jsou na začátku kurzu rozřazeni do skupin podle aktuálních vstupních znalostí. Nestane se tedy, že student nestačí ostatním, nebo naopak je pro něho tempo výuky ve skupině příliš pomalé.

Profesionální lektoři – v kurzech vyučují kvalifikovaní a vysokoškolsky vzdělaní čeští lektoři i zkušení rodilí mluvčí. Všichni lektoři splňují přísná kritéria výběru a neustále se ve svém oboru vzdělávají.

Kvalitní výuka – efektivita výuky je dána používáním propracované moderní metodiky. Cílem této metodiky je rozvoj komunikativních dovedností v cizím jazyce. V hodinách se téměř výhradně mluví cizím jazykem, čeština se objevuje jen v roli pomůcky pro rychlejší pochopení látky. Gramatika je probírána formou názorných příkladů s krátkým vysvětlením.

Pravidelné ověřování pokroku – během kurzu máte možnost si pravidelně ověřovat, zda dochází k pokroku ve vašich znalostech a zda jsou plněny cíle, které jste si na začátku stanovili.

On-line škola – jako doplněk výuky s lektorem můžete zdarma využívat výuku na počítači ve formě e-learningu, máte tak možnost kdykoliv si opakovat a prohlubovat své znalosti.
Jazyková škola PRESTO je zkušebním centrem pro zkoušku TOEIC, která na rozdíl od zkoušky TOEFL testuje angličtinu používanou v pracovním prostředí.

Proč si vybrat jazykovou školu PRESTO

  1. efektivní metodika výuky
  2. profesionální čeští lektoři i rodilí mluvčí
  3. kvalitní zázemí jazykové agentury – audiovizuální prostředky ve výuce, v učebnách bezplatný WiFi přístup k internetu
  4. ceny dostupné pro každého
  5. prostory přímo v centru Prahy nabízí nadstandardní komfort

Tak se nezapomeňte přihlásit včas – zimní semestr začíná již 15. září!

Kontakty:


JAZYKOVÁ ŠKOLA PRESTO

Na Příkopě 31
110 00 Praha 1

palác BROADWAY
tel.: +420 225 000 666
skola@presto.cz

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazykové školy Praha

Jazykové školy Brno

Přidat komentář