Kurzy a zkoušky pod jednou střechou

„Co teď?“ Řeknete si vy nebo vaše dítě poté, co si v dopise z univerzity přečtete nepříjemné slovo „nepřijat/a“.  Žádná katastrofa se nestala! Studentský život si mohou vaše ratolesti o rok prodloužit a ještě mu dát smysl a cíl  – završit roční studium angličtiny Cambridgeskou zkouškou. AKCENT IH Prague nabízí svým studentům absolvování kurzu i složení zkoušky přímo ve své jazykové škole.

Pomaturitní studium vs. pracovní povinnosti

Je tu opět čas, kdy se maturanti rozhodují, co budou dělat dál. Ti, kteří nebyli úspěšní v přijímacích zkouškách na vysokou školu, budou většinou volit mezi nástupem do práce, ze které je návrat ke studiím poměrně těžký, nebo jazykovou školou nabízející roční pomaturitní studium.

Většina maturantů si jistě bude chtít svá studentská léta prodloužit, a tak zvolí cizí jazyk namísto zaměstnání na plný úvazek. Určitě se mezi nimi najdou i tací, kteří chtějí jen někde na rok pohodlně zakotvit, zajít na pár hodin denně do školy a nijak zvlášť se nehonit. My však věříme, že většina maturantů vezme rozum do hrsti a zvolí pomaturitní jazykové studium proto, aby se zdokonalila v jazyce a získala tak dobrý základ a čas na přípravu na další přijímačky.

AKCENT IH Prague – Cambridgeské zkouškové centrum

Abychom naše studenty ještě více podpořili v jejich snaze naučit se cizí jazyk, rozhodli jsme se jim nabídnout kromě o rok delšího studentského života také „hmatatelný“ cíl v podobě mezinárodního Cambridgeského certifikátu.

A co víc, protože se naše jazyková škola Akcent IH Prague stala oficiálním centrem pro Cambridgeské certifikáty s právem zkoušet  vlastní studenty, na test studenty nejen připravíme, ale také je u nás vyzkoušíme.

Jakou úroveň zkoušky na konci roku studenti zvládnou, záleží jen na jejich schopnostech a dosažené úrovni angličtiny.

Zkouška v ceně kurzu

Od příštího školního roku 2008/2009 jsme pro naše studenty nachystali něco skutečně výjimečného. Do ceny kurzu jsme zahrnuli zvýhodněný poplatek za zkoušku a to znamená, že studenti nebudou platit registrační poplatek ke zkoušce zvlášť.

Jaké výhody z toho pro studenty plynou?

  • Průběh školního roku bude maximálně efektivní a i těm, kdo se nakonec ke zkoušce nepřihlásí, přinese účast ve „zkouškovém“ kurzu spoustu užitečných zkušeností.
  • Na konci školního roku studenty od účasti na zkoušce neodradí další výdaje za registraci.
  • Stoupne pravděpodobnost, že se studenti zkoušky opravdu zúčastní a úspěšně ji absolvují, protože účast u zkoušky mají již „předplacenou“.

Je důležité mít certifikát

V dnešní době je třeba často prokazovat dosaženou úroveň jazyka – ať je to u přijímacích zkoušek na školu nebo u přijímacího pohovoru do zaměstnání. Certifikát o složení mezinárodně uznávané zkoušky je nezpochybnitelným a měřitelným důkazem vašich schopností.

Podle úrovně zkoušky cambridgeské certifikáty akceptují univerzity, státní orgány či zahraniční společnosti jako doklad o způsobilosti v jazyce při přijímacím řízení na vysokou školu nebo při žádosti o zaměstnání. Tyto certifikáty vám pomohou otevřít bránu do světa dalších možností.

Proč si vybrat jazykovou školu AKCENT IH Prague?

  • Naši vysoce kvalifikovaní čeští i zahraniční učitelé vás připraví tak, abyste dokázali zkoušku úspěšně absolvovat.
  • Cambridgeskou zkoušku budete skládat ve známém prostředí, obklopeni známými spolužáky.
  • Složení zkoušky v naší jazykové škole pro vás nepředstavuje žádné další finanční náklady, protože poplatek za zkoušku je zahrnut do ceny kurzu.

Náplň kurzů pomaturitního studia

Kurzy jsou zaměřeny na obecnou angličtinu (20 hodin anglického jazyka týdně) s důrazem na přípravu ke zkoušce. Podle pokročilosti si studenti mohou vybrat mezi těmito Cambridgeskými zkouškami: KET, PET, FCE a CAE.

Kromě kurzů obecné angličtiny se mohou studenti připravovat na složení mezinárodně uznávané zkoušky z obchodní angličtiny BEC – Business English Certificate (v jazykových úrovních Preliminary a Vantage – odpovídá PET a FCE v obecné angličtině).

Na zkoušky se budou připravovat i studenti kombinovaného studia, kde bude i nadále zachován týdenní poměr výuky 16 hodin obecné angličtiny a 4 hodiny druhého cizího jazyka – zde si mohou studenti zvolit jazyk německý, francouzský či španělský. Rovněž z druhého jazyka se mohou studenti připravovat k mezinárodně uznávaným zkouškám (Start Deutsch, Zertifikat Deutsch, DELF/DALF, D.E.L.E.).

Kontakty:

Jazyková škola Akcent IH Prague
Praha 4
Bítovská 3
PSČ 140 00

tel: 420 261 261 638 / 675
e-mail: akcent@akcent.cz
www: http://www.akcent.cz

 

Další informace o jazykových zkouškách můžete najít v článku o přípravě na jazykové certifikáty.

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazyková škola

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Brno

Přidat komentář