Knižní novinka – Praktická angličtina pro děti (Portál)

prakticka_anglictina_pro_deti

Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová

Aby se rychle rozmluvily

Kniha nabízí základní potřebné věty pro každodenní komunikaci s dospělými i vrstevníky, posiluje schopnost dětí rychle a správně reagovat na otázky a aktivně se ptát, něco podle potřeby požadovat, poděkovat, vyjadřovat své pocity apod. Děti se pomocí jednoduchých her a aktivit seznamují se slovní zásobou, která pro ně bude užitečná v běžné komunikaci. Knihu využijí učitelé a učitelky mateřských škol a na prvním stupni základní školy, rodiče i lektoři angličtiny, pro jejichž jazykové kurzy pro děti je kniha určena.

PhDr. Jana Hanšpachová je učitelkou na základní škole. Je autorkou úspěšných knih z Portálu Hry pro maminky s dětmi a Veselé hry s malými dětmi a spoluautorkou knih Angličtina plná her, Pohádková angličtina a Angličtina v říkadlech.

Zdeňka Křížová působila jako učitelka na základní škole, lektorka kurzů angličtiny pro učitele, metodička a recenzentka učebnic angličtiny pro základní školy. Je spoluautorkou knihy Angličtina v říkadlech.

brož., 136 s., 239 Kč, ukázka z knihy

Knihu koupíte zde: http://obchod.portal.cz/prakticka-anglictina-pro-deti/

Nevíte kdy začít s výukou angličtiny u svých ratolestí? Přečtěte si článek o tom, kdy je vhodné začít se studiem angličtiny u dětí.

Zdroj: Portál.cz

Přidat komentář