Ke startu, připravit, pozor: němčina!

Němčina nyní ještě rychleji: . .. sprint je novinkou na Österreich Institutu Brno pro úplné začátečníky. Už po 3 týdnech studia složíte zkoušku A1 Grundstufe Deutsch – čtyřikrát rychleji, než v běžném kurzu. Za váš studijní pokrok ručíme. Přijďte ke specialistovi na němčinu a absolvujte zdarma ukázkovou hodinu . … sprintu. Aktuální termíny na www.oei.cz.

Kurzy 3 v 1 – za 1 rok o 3 úrovně výš!

Už nejste začátečník a chcete svou němčinu dotáhnout dál v kratším čase. Pak choďte do trimestrálního kurzu všeobecné němčiny. Jeden kurz trvá 10 týdnů, probíhá dvakrát týdně 3 vyučovací hodiny. Po absolvování kurzu postoupíte vždy o jednu úroveň výš – tedy za jeden školní rok zvládnete tři kurzy.
Své studium němčiny můžete završit mezinárodní zkouškou Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) a získat tak oficiální a mezinárodně uznávaný diplom. V případě . .. sprintu je zkouška zahrnuta v ceně.

Naše republika, je u němčiny tak blízko, že by byla velká škoda ji neumět. Österreich Institut Brno je jazyková škola, která je specialistou na němčinu. Z nepřeberného množství kurzů si vybere každý bez rozdílu věku – výletník, lékařka, student, maminka na mateřské dovolené, hudebník, aktivní důchodce či podnikatel.

Alltag & Beruf – všeobecná a odborná němčina v jednom

V rámci kurzů Alltag  & Beruf se již od začátečnické úrovně budete učit němčinu pro každodenní život a zároveň také speciální němčinu, kterou budete používat v pracovním životě.

Naučíte se vést rozhovory v němčině, budete umět ústně i telefonicky domluvit pozvání či rezervovat si lístky, dokážete získat informace o zboží, cenách nebo platebních možnostech, napíšete svůj životopis v němčině a budete schopni vyjadřovat se k tématům, která vás zajímají. Nedílnou součástí je samozřejmě i německá gramatika, která vám dopomůže k vybroušení vašich konverzačních dovedností.

Proč studovat v Österreich  Institutu Brno…

  • široká nabídka kurzů – Östereich Institut Brno pořádá standardní a intenzivní kurzy, firemní kurzy, doučování žáků, kurzy připravující na mezinárodní zkoušky, speciální gramatické a konverzační kurzy a také kurzy hospodářské němčiny
  • individuální přístup – na základě osobních pohovorů vám bude připraven kurz přesně na míru, vy budete centrem zájmu, vaše požadavky a návrhy budou zahrnuty do učebního plánu kurzu
  • jednotný učební plán – všechny kurzy mají dopředu známou a srovnatelnou kvalitu – budete vědět, jaké jazykové úrovně na konci kurzu dosáhnete a na jakou mezinárodně uznávanou zkoušku budete připraveni
  • odborně kvalifikovaní a didakticky proškolení čeští i zahraniční lektoři
  • metodická různorodost, moderní a aktuální učební materiály
  • příprava na mezinárodně uznávané zkoušky ÖSD
  • přátelská atmosféra ve světlých a příjemných učebnách
  • snadná dostupnost v centru Brna

Kontakty:

Österreich Institut Brno
Moravské náměstí 15
602 00 Brno
Tel: +420/549241991  
Fax: +420/549241998
www.oei.cz
oei@oei.cz

Jsme tu pro Vás: Po-Pá 10.00-13.00 a 14.00-17.30 hod.

Přidat komentář