Jihočeši, zkoušky i ve vašem městě!

Máme pro vás novinku! Nyní už nemusíte jezdit za splněním jazykové zkoušky TOEIC do Prahy nebo jiného města. Od února se akreditovaným testovacím centrem stala i Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Zkoušky z angličtiny jsou vám tedy mnohem blíž!

V dubnu začínáme!

Dne 5.4.2013 proběhne první termín této zkoušky, kterého se zúčastní a zkoušku si vyzkoušejí vybrané osobnosti z řad akademické obce a zástupci významných firem Jihočeského kraje. V rámci akce proběhne krátká informativní beseda o principech jazykového testování a auditu prostřednictvím zkoušky TOEIC. Další termíny zkoušek budou probíhat každý měsíc, vždy první pátek v měsíci. Na termín se je nutno zaregistrovat alespoň 3 týdny předem.

Mezinárodní zkouška TOEIC z angličtiny je určená především pro pracovní prostředí, kterou bude centrum nabízet studentům, firmám i zájemcům z řad veřejnosti. Kromě zkoušky TOEIC se je možno přihlásit i k dalším mezinárodně uznávaným certifikovaným zkouškám z angličtiny, němčiny a francouzštiny TOEIC BRIDGE®, TOEFL® ITP, TFI, WiDaF.

Možnosti studia jazyků v Českých Budějovicích
Jazykové školy České Budějovice Jazykové kurzy České Budějovice Kurzy angličtiny České Budějovice Kurzy němčiny České Budějovice

Kontakty:

Přírodovědecká fakulta JU, Oddělení jazyků
Branišová 31
370 05
České Budějovice

e-mail:
toeic@prf.jcu.cz

Tel.: +420 387 772 286

 

A jak se na takovou zkoušku připravit? Nebo jakou pokročilost zvolit? To a více v článku příprava na jazykové zkoušky a certifikáty.

Přidat komentář