Jazyky šupito presto? Jedině s JŠ PRESTO!

Vaše angličtina je sice na dobré úrovni, ale pořádný intenzivní kurz cizího jazyka byste potřebovali jako sůl? Zároveň vám v hlavě bliká světýlko: "Jenže, anglicky bude za chvíli umět každý a co další jazyky"? Nezoufejte! Jazyková škola PRESTO nabízí možnost kombinace studia angličtiny s dalšími jazyky (němčinou, francouzštinou či španělštinou)!

Pomaturitní studium nejen pro maturanty

Jedná se o jednoletý intenzivní jazykový kurz, který probíhá od září do června. Kurz je vhodný nejen pro čerstvé maturanty, ale pro všechny, kteří usilují o prohloubení svých jazykových znalostí.

Můžete si vybrat hned z několika kombinací jazyků nebo studovat pouze angličtinu. Kombinace vám nabízíme následující – angličtina + němčina, angličtina + španělština nebo angličtina + francouzština. Samozřejmostí je karta ISIC ke studiu zdarma a slevy pro první přihlášené studenty.

Náš kurz pomaturitního studia je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR, což znamená, že splňuje náležitosti řádného denního studia a vy si tak můžete ponechat statut studenta a s ním spojené výhody, jako jsou studentské slevy atd.

Otevíráme nové pobočky!

Jazykové kurzy s moderními a efektivními výukovými metodami jazykové školy PRESTO probíhají v centru Prahy v příjemných a prostorných učebnách. Samozřejmostí je klimatizace a WI-FI přístup na internet.

V současné době se připravuje rozšíření naší jazykové školy, budeme otevírat hned dvě nové pobočky v lokalitách Praha 4 – Budějovická a Praha 9 – Prosek. Na těchto pobočkách bude probíhat výuka zejména semestrálních (docházkových) kurzů. Pomaturitní studium a speciální kurzy budou soustředěny na naší mateřské základně v centru Prahy – Na Příkopech 31, Praha 1.

Neváhejte již s výběrem jazykové školy – podívejte se na naše webové stránky www.presto-skola.cz, a nechte se inspirovat naší nabídkou pečlivě navržených kurzů. Pak již stačí si jen vybrat vhodný kurz a naši lektoři vás přesvědčí, že lepší volba než jazyková škola PRESTO není.

Jazyková škola PRESTO vznikla v roce 2001 a během několika let se nám podařilo zařadit mezi moderní jazykové školy  a etablovat se jako špičkoví odborníci na jazykovou výuku a poradenství. Jazykovou výuku nabízíme v různých typech kurzů – skupinové kurzy, individuální kurzy, firemní kurzy, semestrální (docházkové) kurzy, kurzy určené k přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky, letní intenzivní kurzy a také pomaturitní studium, které patří mezi  naše nejoblíbenější produkty. Výuku zajišťují naši superlektoři, kteří naučí mluvit úplně každého – i vás!

Přidat komentář