Jazyky.studium.práce na Facebooku!

Na Facebookové stránce jazyky.studium.práce najdete všechno to, co se z nejrůznějších důvodů nevejde do klasického zpravodajství na jazyky.com. Tipy na zajímavé jazykové blogy, aktuality týkající se cizích jazyků, odkazy na internetové stránky k výuce a samozřejmě také na nové texty samotného časopisu.

Přidejte se k nám

Nechceme po vás žádné soukromé informace. Opravdu nás nezajímá, že jste včera přišli pozdě na rande. Co nás skutečně zajímá jsou vaše zkušenosti s výukou cizích jazyků. Narazili jste na zajímavou stránku o studiu cizích jazyků? Viděli jste vtipné video na téma překládání? Posloucháte zrovna pořad o angličtině? Jakou jazykovou školu byste doporučili?

Přidejte se ke fanouškům jazyky.studium.práce i na Facebooku a dejte o svých "zážitcích" ze světa cizích jazyků vědět všem.

Nebaví vás přispívat – nevadí. Bavte se jazykovými perličkami, které pro vás připravuje naše redakce.

Jazykové školy na Facebooku

Internetovou prezentaci na Facebooku má dnes i mnoho jazykových škol a diskusních skupin – např. Fulbrightova komise, Goethe institut či Skandinávský dům.

Jazyky.studium.práce – jazyky.com

Internetový magazín mapuje oblast jazykového vzdělávání, studia a práce u nás i v zahraničí. Informace o jazykových školách a kurzech, odborné články, rozhovory. Zkušenosti studentů s jazykovým studiem u nás i v zahraničí. Rady pro práci v zahraničí. Databáze odkazů na další weby s podobnou tématikou.

 

Přidat komentář