Jazykový kurz tak, jak ho chcete

Psychika hraje při jazykovém studiu velkou roli. Každého brzy přestane bavit tísnit se v přecpaných kurzech velkých škol a dojíždět za nimi přes celé město. Zkuste si užívat osobního přístupu malé školy a už nikdy nebudete chtít zpět.

Proč si brát v práci volno, když můžete studovat v čase, který vám vyhovuje, na místě, kde se cítíte dobře? Proč se šprtat slovíčka, která nikdy v životě nepoužijete? Udělejte si svůj vlastní jazykový kurz tak, jak ho chcete a skutečně potřebujete, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Flexibilita a schopnost přizpůsobit se vašim nárokům je výhodou hlavně malých agentur. Ty často nabízejí zajímavé podmínky zejména pro individuální studium jazyků. V individuálních kurzech je více než v jakémkoli jiném studiu maximálně důležité, abyste se nemuseli nikomu přizpůsobovat.

Velké školy mají často problém s koordinací lektorů a dalších studentů a nemohou studentům nabídnout tak velkou variabilitu jako menší agentury.

Nezanedbatelným plusem je i přístup lektorů – komunikace bývá v menších firmách osobnější a uvolněnější, proto i výuka se stává pro studenta spíše relaxační a zábavnou aktivitou a ne jen dalším mimopracovním stresem.

Princip maximální přizpůsobivosti klientovi a osobní přístup je základem filozofie například jazykové agentury Alkestis. V individuálních kurzech Alkestis nejsou kladena téměř žádná omezení, vše je podřízeno maximální progresi znalostí studenta.

Cílem individuálních kurzů je ulehčit časově vytíženým lidem sladit kurz s pracovní dobou, vyjít jim maximálně vstříc co se týče času i místa výuky. Studovat můžete ráno, odpoledne i večer a když budete mít chuť, i o víkendu. Výuka může probíhat nejen v učebnách školy, ale i u vás doma či v zaměstnání, podle toho, jak vám to bude aktuálně vyhovovat.

Máte možnost vybrat si lektora-rodilého mluvčího či českého, můžete obojí i kombinovat. Rodilý mluvčí přináší do studia současné jazykové trendy a hovorové obraty, český lektor naopak lépe vysvětlí gramatiku a uvede začátečníka do jazyka.

Variabilita studijního plánu:

  • studijní plán je plně šitý na míru klienta
  • kompilace různých studijních materiálů
  • využívání audiovizuální techniky při výuce
  • možné použití netradičních forem výuky
  • individuální domluva s lektorem na obsahu kurzu, možnost zaměření na konkrétní potřeby klienta (čtení, psaní, business, rétorika apod.)
  • výběr studijních materiálů dle potřeba nebo přání klienta

Více informací o slevách na individuální studium a o aktuálních akcích naleznete na www.alkestis.cz, případně kontaktujte přímo kancelář školy na telefonu 224 919 565.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: tlumočení italština, překlady z angličtiny, překlad němčina a překlad španělština.

Přidat komentář