Jazyková škola A.H.O.J. – jazykovka a kariérní poradenství pro mladé v jednom

Většina lidí v životě někdy zažila určitý pocit stagnace či motání se v kruhu – tato zkušenost může být pro život prospěšná pro možnost zorientování se a nabrání nového směru, pakliže trvá ale delší dobu, může se jednat o nebezpečnou životní fázi, a to zvláště u mladých lidí.

akapos kariera pomaturitni poradenstvi

Jazyková škola A.H.O.J., jež se slovy svého ředitele Karla Janouška snaží sledovat aktuální trendy a hlavně měnit podobu vzdělávání v Čechách, v níž tak zásadně chybí schopnost škol a vzdělávacích zařízení nalézt individuální potenciál ve svých studentech“, nabízí svůj unikátní produkt s názvem AKAPOS – „Akademie pomaturitních studií“. Toto roční pomaturitní studium, které mladým lidem uchová status studenta, považuje za hlavní cíl pomoci svým studentům zodpovědět si tak palčivou otázku, jako je „co v životě dělat“ a „v čem jsem dobrý“ a zároveň jim pomůže (a to velkou měrou) si zlepšit úroveň anglického jazyka. Většina výukových aktivit se totiž odehrává v angličtině – a to aktivity typu příprava na pracovní pohovor vedený celý v angličtině či vytvoření fiktivní firmy, kterou se studenti naučí vést a řídit. Vše se ale odvíjí od toho, jaké silné stránky a potenciál ve studentech zachytí kariérní poradci A.H.O.J. , kteří pomohou studentu identifikovat, zda-li se chce věnovat dále studiu (a otázkou poté je, jaký obor je pro studenta nejvhodnější), anebo má nápad na svůj vlastní byznys a chce se pokusit o start up – s tím mu taktéž odborně pomohou poradci v A.H.O.J.

Nový semestr pomaturitního studia

Nový semestr startuje v pondělí 21.9.2015 a pakliže řešíte v životě podobné otázky nebo jste se v tomto roce nedostali na vysokou školu, AKAPOS nabízí poslední možnost se ještě přihlásit – stačí zavolat na sekretariát jazykové školy na telefonní číslo 601 252 767.

ahoj akapos kariera pomaturitni poradenstvi

Kromě výukového centra AKAPOS má jazykovka A.H.O.J. (která v létě otevřela svou novou pobočku na Václavském náměstí na adrese Krakovská 24) i další centra. Jedním z nich je JAZNAM (Jazykovka na míru), která nabízí individuální a skupinové jazykové kurzy různých jazyků a snaží se, aby byly šité na míru přesně osobnosti a stylu učení studenta. „Nově taktéž v rámci JAZNAMu od 21.9. otevíráme lekce tzv. ´lunch angličtiny´ bez nutnosti zápisu, na které může přijít kdokoliv, kdo bude mít přes poledne čas a bude chtít si zakonverzovat v angličtině. Stačí se jen zaregistrovat 2 hodiny předem,“ upřesňuje ředitel Janoušek.

Dalšími výukovými centry A.H.O.J. je HAJAZA (Háj jazykové zábavy), které vyučuje děti ve věku od 3 do 10 let formou hry, a  OFIKOM (Oáza firemní komunikace), které nabízí kurzy firemního vzdělávání.

toeic ets

„Jestliže si chcete zvýšit pracovní i osobní prestiž získáním mezinárodního certifikátu TOEIC, jenž je v současné době ve světě považován za nejčastěji používaný nástroj k hodnocení znalosti anglického jazyka zaměstnavateli i univerzitami, nabízíme tuto možnost v naší jazykové škole,“ doporučuje ředitel školy Karel Janoušek. Jazyková škola A.H.O.J. se stala akreditovaným střediskem, které umožňuje zájemcům složit zkoušku přímo ve svých prostorách. „Výhodou této zkoušky taktéž je, že není možno ji neudělat – certifikát obsahuje dosažený počet bodů z absolvovaného testu poukazující na úroveň testovaného jazyka. Samozřejmě pokud chcete dosáhnout toho nejlepšího možného skóre, naše jazykovka Vám s tím může pomoci svými jazykovými kurzy,“ dodává Janoušek a zároveň ještě vzkazuje: „Vaši úroveň, kterou byste v této zkoušce dosáhli, si můžete zjistit absolvováním zkušebního TOEIC testu a když nejste spokojeni, navštivte naše kurzy. Všechna naše výuková centra nabízí v tuto chvíli ještě možnost přihlásit se – zkuste si zavolat na náš sekretariát na telefonní číslo 601 252 767, anebo nám napište email na studijni@js-ahoj.cz.“

Dny otevřených dveří

Jazyková škola A.H.O.J vyhlásila své Dny otevřených dveří k možnosti osobní exkurze v nové pobočce školy u stanice metra Muzeum a k zodpovězení případných dotazů zájemců o studium. Nejbližší možný termín je pátek 4.9., další termíny, včetně těch víkendových, jsou uveřejněny na webu jazykovky js-ahoj.cz.

Podívejte se na jazykovku A.H.O.J. na nezávislém portálu s jazykovými školami a přečtěte si autentická osobní doporučení studentů, kteří školu znají zblízka.

 

Autor: Šárka Lacinová

Přidat komentář