Jazykové školy a www.Jazykovky.cz

Již od samého začátku spolupracujeme s projektem databáze jazykových škol a agentur www.Jazykovky.cz. Jsme rádi, že můžeme nyní oznámit, že tento projekt kromě nás oceňují čtenáři i samotné jazykové školy. V květnu portál zaznamenal rekordní příliv návštěvíků, a to
téměř 190 000 návštěv měsíčně a 1 400 000 shlédnutých stránek !

Tato čísla znamenají, že denně hledalo nějaký jazykový kurz či školu na Jazykovkách přes 6 000 návštěvníků, přičemž každý z nich si prohlédl minimálně sedm stránek.

V porovnání s lednem, kdy návštěvníků přišlo 40 000, tedy jejich počet vzrostl pětkrát. Návštěvnost stále roste i přesto, že hlavní sezónní nápor čtenářů, hledajících po prázdninách jazykový kurz, se očekává až v srpnu.

Jazykové školy si jsou také již většinou vědomy důležitosti nových informací a proto aktualizovaly seznam svých jazykových kurzů pro nadcházející studijní rok. V současné době tedy můžete vybírat z 2 500 aktuálních kurzů po celé České Republice.

Výběrové řízení na jazykové školy

Na www.Jazykovky.cz můžete vyhledávat jazykové kurzy firemní, docházkové, indviduální i speciální. K těm nejzajímavějším nabídkám portálu bezesporu patří možnost oslovit více škol najednou – vypsat soukromé výběrové řízení na ten nejlepší jazykový kurz. Zvolíte si druh kurzu (individuální nebo firemní) a město nebo okres, kde chcete absolvovat výuku. Zadáte základní údaje (pokročilost, počet hodin týdně apod.), případně doplňující informace a můžete formulář hned odeslat. Tento způsob osovení jazykových škol vám dovolí porovnávat jejich nabídky a výhody přímo od vašeho počítače.

Last minute

Dalším prvkem, který stojí za zmínku, je seznam „last minute“ jazkových docházkových, pobytových a odborných kurzů ve spodní části stránky. Pokud potřebují školy rychle doplnit kapacitu kurzu, poskytují na ně i zajímavé slevy.

Kvalita

Zkušenosti ukazují, že nic takového jako ideální škola, ideální učitel nebo ideální metoda pro všechny bez rozdílu neexistuje. Přesto existuje několik vodítek, která ukazují na kvalitu jazykové školy. Jedním z nich je i přítomnost či nepřítomnost školy v databázi Jazykovek.cz. Jazykové školy, které jsou kvalitní, nemají co skrývat a nebojí se srovnání s konkurencí.

Z ohlasů našich klientů:

„Za silné stránky portálu Jazykovky.cz považuji:

  • Vyčerpávající přehled všech významných (velkých i malých) jazykových škol v ČR
  • Dostatek informací o školách a kurzech
  • Možnost úrovňového vyhledávání a selekce jazykových škol dle mnoha různých kritérií
  • Dotazník – poptávka firemního kurzu – obsahuje všechny potřebné informace
  • Příjemnou grafiku portálu, která podtrhuje profesionalitu produktu“
    Ing. Eva Mocová
    Ředitelka jazykové školy BOHEMIA INSTITUT, Praha

 

 

„Se službami portálu Jazykovky.cz máme dlouhodobě dobré zkušenosti.
Podle našich statistik přichází nejvíce studentů z internetu právě přes tento portál. Ve srovnání s jinými firmami, které jsme vyzkoušeli, oceňujeme navíc rychlost zpracovávání našich měnících se požadavků a vždy lidsky vstřícný přístup. S Jazykovkami tedy počítáme i do budoucna.“

Tomáš Staněk
 Spolumajitel jazykové školy Brno English Centre

 

 

„Naše společnost spolupracuje s www.Jazykovky.cz již od prvopočátků existence této služby. Po celou dobu  spolupráce nám tato firma zajišťuje dokonalé zviditelňovaní prostřednictvím stránek www.Jazykovky.cz, www.Jazyky.com, www.Jazykovezkousky.cz.
Veškerá jednání, požadavky a představy o prezentaci jsou vyřizovány rychle a k naší spokojenosti.
Oceňuji profesionální přístup celého týmu, ochotu si vzájemně vycházet vstříc, spolehlivost, rychlou reakci na naše potřeby a výbornou kvalitu všech produktů, které neustále procházejí procesem zdokonalování.“

Hanka Baštová
Obchodní ředitelka, jazyková škola Languages at Work, Praha

 

 

„Portál Jazykovky.cz je pro dohledávání konkrétního požadavku na jazykové vzdělávání sofistikovaným a přesto snadně použitelným místem českého internetu, který ve své většině komunikuje tyto služby dosti vágně.
Vysoká interaktivnost stránek s řadou on-line nástrojů šetří čas studentům i zadavatelům inzerce.
Způsob, jakým se autorům povedlo skloubit intuitivní přístup hledajícího a relativně složitá specifika jazykového vzdělávání v České republice, osobně považuji za více než zdařilý.“

Ruben Vančo
Business Development and Marketing Manager
AKCENT International House Prague

 

Máte zájem být také v databázi jazykových škol a agentur na www.Jazykovky.cz? Zaregistrujte se

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazyková škola

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Ostrava

Přidat komentář