Intenzivní pobytové kurzy

Řada bystrých začátečníků nebo pokročilejších studentů pociťuje potřebu intenzivního jazykového kurzu. Hledají prostředí, kde by je nerušily každodenní starosti, kde by byli hozeni do vody a mohli se soustředit hlavně na jazyk …

Jazykové pobyty, tábory, rekreace apod. u nás i v zahraničí jsou výborným prostředkem jak pro udržení, tak pro získání aktivní znalosti jazyka. Někdy je pobyt spojený s turistikou, sportem, dovolenou či prací; jindy se jedná o celodenní aktivní studium. Zahraniční pobyty s nádechem exotiky s sebou nesou nezapomenutelnou zkušenost po celý život. Nabídky studia v zahraničí zprostředkovávají buď zastoupení zahraničních jazykových škol, české jazykové školy s kontakty v zahraničí nebo specializované agentury zastupující více zahraničních škol. Studium v zahraničí nabízejí i některé cestovní kanceláře.

Letní kurzy angličtiny

Intenzivní jazykové pobyty v ČR

Jedná se o vícedenní vzdělávací akce zpravidla spojené s pobytem v rekreační nebo turisticky zajímavé oblasti se zajištěným noclehem, stravováním atd. často je zajištěn  doprovodný (sportovní, kulturní, turistický…) program. Pobyt může mít řadu podob – manažerské pobytové kurzy i letní jazykové kurzy pro děti. Nechce-li se Vám porovnávat všechny jazykové pobyty různých škol, oceníte výběr nejoblíbenějších pobytových kurzů angličtiny i jiných jazyků.

[Hledání pobytových jazykových kurzů]

Jazykové studium v zahraničí

Jde o několikatýdenní pobyt v jazykové škole v původní zemi vyučovaného jazyka. Kromě ubytování a stravy bývá zajištěn bohatý doprovodný program. častá je možnost práce či cestování. Výhodou je celodenní kontakt s vyučovaným jazykem spojený s nutností se domluvit. Některé agentury poskytují služby delegáta.

[Hledání jazykových škol zprostředkujících studium v zahraničí]

Přidat komentář