Jazykové kurzy v zahraničí

Kdo by nechtěl přes léto vycestovat do zahraničí za studiem cizího jazyka a přitom poznat nové přátele a obdivovat krásu jiných zemí a měst? Jaké jsou možnosti? U studia velké! Nejlépe vám na tuto otázku odpoví ve STUDYLINE, agentuře specializující se na jazykové kurzy v zahraničí.

STUDYLINE svým klientům zajišťuje jazykové kurzy všech světových jazyků ve více než 15 zemích, zahrnujících: Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další.

„Nejčastěji se jezdí za studiem angličtiny do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace – Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle“, říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze STUDYLINE.

Kontaktujte nás a vyžádejte si podrobné informace o jazykových kurzech v zahraničí!

Jazykové kurzy v zahraničí

Letošní rok je pro studium v zahraničí obzvláště příznivý hlavně díky posilující koruně. Některé cizí měny oslabily vůči české koruně až o téměř 20 %. Tím jazykové pobyty v zahraničí (především ve Velké Británii, USA a Austrálii) zlevnily také až o téměř 20 %.

Studium v zahraničí může být v různých intenzitách, v kombinaci s lekcemi obchodního jazyka, v menších skupinách (tzv. Minigroup) nebo individuálně (One to one). Dalšími možnostmi jsou dlouhodobé jazykové kurzy v zahraničí připravující k některé z mezinárodních zkoušek. Mezi nejpopulárnější patří zejména anglické Cambridgeské zkoušky FCE, CAE a CPE, kurzy akademický rok či semestr nebo specializované kurzy FREESTYLE pro mládež a kurzy Club 50+ (Velká Británie, Malta) pro klienty s věkem 50 a více let.

Rádi vám zprostředkujeme jazykové kurzy v zahraničí na míru.

Jazykové kurzy v zahraničí – vzdělání i zábava

Ke studiu cizího jazyka si lze v některých destinacích ještě přidat lekce golfu, tenisu, flamenga, vaření, umění, literatury apod. Samozřejmostí je kompletní servis zahrnující zajištění jazykového kurzu v zahraničí, ubytování v místě pobytu, dopravy, víz, cestovního pojištění a dalších doplňkových služeb.

Nabídka programů a služeb STUDYLINE zahrnuje:

– Jazykové kurzy v zahraničí 
– Programy pro mládež (jazykové kurzy během letních prázdnin, studium na střední škole v zahraničí) 
– Au pair pobyty v USA a Evropě
– Pracovní programy Work and Travel v zahraničí
– Ubytování v zahraničí
– Letenky a autobusové jízdenky
– Cestovní pojištění
– Slevové karty ISIC, IYTC a ITIC
– Vrácení daní
– Kompletní asistenční servis
– Semináře a přednášky o programech zahraničí

STUDYLINE nabízí své služby prostřednictvím pěti kanceláří v Praze, Brně, Plzni, Liberci a Olomouci. Klienti pobývající v Austrálii mohou využít služeb některé ze dvou kanceláří v Sydney. Klienti STUDYLINE mohou také využívat služeb našich partnerských agentur na Novém Zélandu, v USA, Velké Británii a Irsku.

kontaktujte nás, zodpovíme veškeré vaše dotazy

Bc. Veronika Lebedová, MBA, koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí, STUDYLINE
Tel: 224 233 428
E-mail: praha@studyline.cz


Přidat komentář