Jazykové kurzy v JŠ PRESTO začínají.…..

„Měl bych konečně něco udělat se svojí mizernou angličtinou.“ „Ach jo, ta moje němčina, to je pořád bída.“ „Francouzsky, francouzsky, pořád po mně v práci chtějí, abych se naučil francouzsky.“ „V létě se chystám do Španělska. To abych se do té doby naučil aspoň pozdravit a poděkovat.“

Nejsou vám tyhle věty tak úplně neznámé? Už se vám tolikrát honily podobné myšlenky hlavou a vy jste se nikdy neodhodlali k tomu nadobro zavřít pusu tomu dotěrnému hlasu svědomí, který vždycky připomene, že si to říkáte už několik měsíců, ne – li dokonce let?

Právě teď je vhodná doba přihlásit se na jeden z jazykových kurzů, které na zimní semestr připravila jazyková škola Presto.

Do startu semestru, který začíná 13. září 2010 v pobočkách na Praze 1, Anděl a Náměstí Míru nebo 20. září 2010 na Budějovické, Karlově náměstí a Lužinách, zbývá ještě spousta času, zbavit se starostí s výběrem jazykového kurzu můžete už teď. Můžete si být jisti, že kurz bude splňovat přesně to, co od něj budete očekávat.

  • osvojíte si schopnosti nebát se použít daný jazyk v praxi
  • zařazení dle úrovně vaší znalosti jazyka na základě rozřazovacích testů
  • domácí a přátelskou atmosféru, díky níž se z „mučení“ stane opravdu efektivní učení
  • učení se v příjemném prostředí, zajištěné pohodlnými a plně vybavenými učebnami v centru
  • možnost učit se i doma prostřednictvím e-learning

 

Mezi kvalitními kurzy Presta si vyberou i letošní maturanti, kteří mohou volit mezi angličtinou, francouzštinou a španělštinou. Pomaturitní studium je intenzivní, proto se naučíte za rok tolik, kolik na střední škole za celé 4 roky. Výuka probíhá v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně, vždy od pondělí do pátku od 9:50 do 13:15, takže žádný strach z brzkého vstávání! Přitom ale budete mít i nadále statut studenta a k tomu zdarma studentskou kartu ISIC.

Navíc si můžete za zvýhodněnou cenu přidat studium doplňkových jazyků 2×2 vyučovací hodiny týdně. Získáte tak cenné zkušenosti, které se budou vyjímat nejen v životopise, ale i při vašem budoucím zaměstnání.

Propracovanost jazykových kurzů Presta

Nejvýstižnějším přívlastkem pro jazykovou školu Presto by mohlo být slovo propracovanost. Propracovanost kurzů, které nabízí, na jejichž kvalitě jí záleží více než čemkoliv jiném.

Nejde o to, že se lektoři, kteří na škole působí, pravidelně účastní vzdělávacích seminářů týkajících se moderních a inovativních způsobů výuky, ani o to, že metodičky školy jsou vysílány na četné odborné semináře u nás i v zahraničí. Jde o to, že tato teorie je opravdu metodiky a lektory uváděna do praxe.

Můžete si být jistí propracovanými sylaby semestrálních jazykových kurzů různých úrovní, které na sebe navazují, konzistentností výuky a opravdu profesionálním a na druhou stranu velmi osobním přístupem se zájmem o pokrok studenta.

Presto se od loňského roku může pochlubit ISO certifikátem kvality. Spokojenost klientů, která je ve škole pravidelně zjišťována pomocí dotazníků spokojenosti se blíží ke 100%. Dále jsme se také stali členem Asociace jazykových škol a agentur. Členství je oceněním naší kvality, stability, tradice a hlavně spokojenosti našich klientů.

Proč si vybrat jazykovou školu Presto

1. efektivní metodika výuky
2. profesionální čeští lektoři i rodilí mluvčí
3. kvalitní zázemí jazykové agentury – audiovizuální prostředky ve výuce, v učebnách bezplatný WiFi přístup k internetu
4. ceny dostupné pro každého
5. prostory přímo v centru Prahy nabízí nadstandardní komfort – klimatizované učebny a občerstvení jsou samozřejmostí

JŠ Presto protože PREferuji STOprocentní kvalitu

 

Přidat komentář