Jazykové kurzy v Alfa Language Clubs – Praha

Chcete se už konečně pořádně naučit cizí jazyk, ale vaše peněženka
protestuje? Právě vám jsou určeny kurzy v jazykové škole Alfa Language
Clubs – Praha
. Pro podzimní semestr připravila jazyková škola
docházkové i firemní kurzy se slevou 20%. Na své si přijdou také rodiče
na mateřské. Alfa LCP totiž nově zajišťuje i kurzy s hlídáním dětí.

Malé skupinky = záruka úspěchu

Podstatou úspěchu je výuka ve velmi malých skupinách. V jedné skupině může být maximálně 6 studentů. Výhodou tak malých skupinek je mnoho příležitostí ke konverzaci, k vyjádření vlastního názoru i k diskusi. Mluvit bude každý, nemůže se stát, že se na někoho nedostane nebo že na něj nezbude čas. Čím více se sami výuky aktivně účastníte, tím více si z ní odnesete.

14tiletá pedagogická zkušenost jazykové školy Alfa Language Clubs – Praha potvrzuje, že cizí jazyk se může naučit opravdu každý.

Vyberte si jazyk, frekvenci, typ výuky a čas, který můžete studiu věnovat. Výuka je individuální či skupinová, s pravidelnou či flexibilní docházkou, pro děti i dospělé a pro všechny jazykové úrovně – od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Můžete si také vytvořit vlastní skupinu ze svých kamarádů či spolupracovníků za zvýhodněnou cenu. To samé platí samozřejmě i pro výuku dětí, která je navíc přizpůsobena dětské psychice.

Moderní a efektivní výuka

Aby měla výuka cizích jazyků efekt, musí být flexibilní, interaktivní a komunikativní. Efektivní výuka v jazykové škole Alfa Language Clubs – Praha je postavena na třech základních pilířích moderního vyučování:

1. Interaktivní přístup – lektoři kladou důraz na odbourání prvotního ostychu a bariér v komunikaci v cizím jazyce a na okamžité využití nově nabytých jazykových dovedností v praxi.

2. Rozvoj komunikačních schopností – lektoři se soustřeďují především na využití teoretických poznatků v praxi formou nácviku situací každodenního života, zaměřují se na vybraná témata, na dialogy s ostatními studenty a další metody, které vyžadují aktivní postoj studenta. Do výuky je postupně zařazována i odborná slovní zásoba (obchodní, pracovní aj.).

3. Moderní výukové materiály – ve výuce jsou využívány nejmodernější metody a materiály, včetně probírání aktuálních témat. Lektoři mají k dispozici knihovnu, internet, audio i video přehrávače, jež umožňují lektorům vést lekce podle současného evropského standardu.

Proč si vybrat jazykovou školu Alfa Language Clubs – Praha…

  • efektivní výuka prostřednictvím skupinek maximálně do 6 studentů;
  • vysoká kvalita kurzu – kurz můžete uhradit až po první absolvované lekci na základě vaší spokojenosti, takže máte možnost se správně rozhodnout, a víte, za co platíte. Kvalita kurzů je zajišťována také hospitacemi a pravidelnými schůzkami s lektory;
  • kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři s vysokoškolským vzděláním;
  • student na prvním místě – jazyková škola se studenty pravidelně konzultuje jejich přání a požadavky v oblasti výuky. Pokud se stane, že se cíle lektora a studenta rozcházejí, je provedena okamžitá výměna lektora;
  • přátelské prostředí a individuální přístup, jež umožňuje především pohodlí velmi malých skupinek.

 
Buďte v kurzu! Aktuální nabídku kurzů naleznete na www.alfalcp.cz.

Alfa Language Clubs – Praha
Václavkova 26
160 00 Praha 6 – Dejvice
tel./fax: 224 324 889
mobil: 602 338 574
e-mail: alfalcp@alfalcp.cz

 

Přidat komentář