Jazykové kurzy snadno a přehledně na netu

Rozhodli jste se studovat cizí jazyky a nevíte kde hledat? Existuje velké množství škol a jejich nabídka je opravdu široká. Už nemusíte procházet jednotlivé nabídky a sledovat akce nebo termíny na jejich stránkách. Poradíme vám jak na to!

Kdy je dobré uvažovat o kurzu

„Skončila jsem školu a řešila co budu dál dělat,” popisuje svoji situaci po maturitě Petra z Olomouce. “Na vysokou jsem nechtěla a musela jsem tedy do práce. Odpověděla jsem na několik inzerátů, ale co mě víc zajímalo, tak chtěli kromě angličtiny i druhý jazyk. Nechtěla jsem jít hned za pokladnu, ale najít fakt dobrou práci od začátku. Musela jsem si jazyky zlepšit a hledala jsem jaké jsou jazykovky u nás ve městě. Nechtělo se mi školy obcházet, tak jsem hledala na netu. A narazila na Jazykovky.cz, pecka, našla jsem hned co jsem hledala,” říká dále Petra.

Určete si dopředu, co chcete studovat

106389218Dnes se vyučuje několik druhů kurzů. Nejběžnější jsou kurzy docházkové, kam studenti jednou nebo vícekrát týdně pravidelně docházejí. Výuka probíhá ve skupince studentů v pravidelných hodinách a předem určené období. Pro pracující nebo jinak časově vytížené žáky jsou ideální individuální kurzy, které se naplno přizpůsobí potřebám žáka. Výuka může probíhat i mimo učebnu a je tak pro studenta často atraktivnější. Výuku může objednat i přímo zaměstnavatel ve formě firemních kurzů. Ty se orientují na pracovní problematiku a mohou probíhat ve skupině zaměstnanců nebo jednotlivě.

Hledejte na Jazykovky.cz

Jazykovky.cz jsou portál, který na jednom místě nabízí širokou nabídku jazykových kurzů. Sami si zvolíte, které kurzy vás zajímají a můžete snadno porovnávat cenu, druh nebo dobu konání kurzu. Až si kurz vyberete, snadno pomocí formuláře oslovíte jazykovou školu a nic dále nemusíte hledat. Zkuste a uvidíte, že vám Jazykovky.cz pomůžou při hledání jazykových kurzů!

Co se nejvíc hledá:

 

Zdroj: Nazkušenou.cz

 

 

 

Přidat komentář