Jazykové kurzy JŠ PRESTO začínají…

„Měl bych konečně něco udělat se svojí mizernou angličtinou.“ „Ach jo, ta moje němčina, to je pořád bída.“ „Francouzsky, francouzsky, pořád po mně v práci chtějí, abych se naučil francouzsky.“ „V létě se chystám do Španělska. To abych se do té doby naučil aspoň pozdravit a poděkovat.“

Nejsou vám tyhle věty tak úplně neznámé? Už se vám tolikrát honily podobné myšlenky hlavou a vy jste se nikdy neodhodlali k tomu nadobro zavřít pusu tomu dotěrnému hlasu svědomí, který vždycky připomene, že si to říkáte už několik měsíců, ne – li dokonce let? 

Právě teď je vhodná doba přihlásit se na jeden z jazykových kurzů, které na letní semestr připravila jazyková škola Presto. Do startu semestru, který začíná 15. února 2010 v pobočce na Praze 1 nebo 22. února 2010 na Budějovické zbývá ještě spousta času, zbavit se starostí s výběrem jazykového kurzu můžete už teď. Můžete si být jisti, že kurz bude splňovat přesně to, co od něj budete očekávat. 

  • osvojíte si schopnosti nebát se použít daný jazyk v praxi
  • zařazení dle úrovně vaší znalosti jazyka na základě rozřazovacích testů
  • domácí a přátelskou atmosféru, díky níž se z „mučení“ stane opravdu efektivní učení
  • učení se v příjemném prostředí, zajištěné pohodlnými a plně vybavenými učebnami v centru
  • možnost učit se i doma prostřednictvím e-learningu.

 

Nejvýstižnějším přívlastkem pro jazykovou školu Presto by mohlo být slovo propracovanost. Propracovanost kurzů, které nabízí, na jejichž kvalitě jí záleží více než čemkoliv jiném.

Nejde o to, že se lektoři, kteří na škole působí, pravidelně účastní vzdělávacích seminářů týkajících se moderních a inovativních způsobů výuky. Nejde ani o to, že metodičky školy jsou vysílány na četné odborné semináře u nás i v zahraničí.

Jde o to, že tato teorie je opravdu metodiky a lektory uváděna do praxe. Můžete si být jistí propracovanými sylaby semestrálních jazykových kurzů různých úrovní, které na sebe navazují, konzistentností výuky a opravdu profesionálním a na druhou stranu velmi osobním přístupem se zájmem o pokrok studenta.

„Co ale až semestr skončí?“ může se někdo zeptat. „Pak stejně zase všechno zapomeneš. Nejsou to vyhozené peníze?“ V prvé řadě, cena semestrálních kurzů se pohybuje v přijatelné výši, v druhé řadě škola nabízí i další typy kurzů. Když přijde léto, existuje především možnost přihlásit se do letních intenzivních kurzů, případně si můžete dohodnout individuální kurz šitý přímo na míru.
Presto se od letošního podzimu může pochlubit ISO certifikátem kvality. Spokojenost klientů, která je ve škole pravidelně zjišťována pomocí dotazníků spokojenosti se blíží ke 100%. 

Proč si vybrat jazykovou školu Presto

1. efektivní metodika výuky
2. profesionální čeští lektoři i rodilí mluvčí
3. kvalitní zázemí jazykové agentury – audiovizuální prostředky ve výuce, v učebnách bezplatný WiFi přístup k internetu
4. ceny dostupné pro každého
5. prostory přímo v centru Prahy nabízí nadstandardní komfort – klimatizované učebny a občerstvení jsou samozřejmostí 

JŠ Presto – protože PREferuji STOprocentní kvalitu

Jazyková škola PRESTO – www.presto-skola.cz

 

Přidat komentář