Jak zaplnit poslední volné židle ve svých kurzech

Zaplnit lekce v jazykové škole nebo vzdělávacích kurzech není vždy lehké. Získat kvalitní studenty, kteří se budou každý semestr vracet a doporučí kurzy dál je k nezaplacení. V době velké konkurence vám může zůstat prázdná židle. Zkuste ji nabídnout přes portál www.SlevyKurzu.cz.

Hlavní je mít přehled a být svým pánem

101019208Rozhodli jste se, že tedy zkusíte nabídnout svoje kurzy přes slevový portál? Nebo už máte nějakou předchozí zkušenost? Předně je důležité vědět, že SlevyKurzu nepatří mezi běžné slevové portály, které prodávají velmi mnoho míst a různé produkty. Zde se zaměřují na specifickou oblast – právě kurzy. Při vývoji portálu se kladl důraz na snadnou a jasnou úpravu běžících nabídek.

Ano, čtete správně, na SlevyKurzu si nabídku sami napíšete, sami zveřejníte nebo také sami stáhnete. Pokud si nevíte rady, je vám k dispozici školený personál, ale nemusíte na zveřejnění čekat! Toto hodnotí jako velké plus řada firem.

“S portálem SlevyKurzu spolupracuji teprve půl roku, ale jsem s ním spokojená. Výhoda pro mě je, že si slevovou nabídku mohu vytvořit sama, podle svých představ a kdykoli jí upravovat, podle prodeje,” řekla o své spolupráci s portálem majitelka autoškoly paní Hana Tupá. “Taky mám dostatečný přehled o zamluvených i prodaných kurzech, také platební morálka je vzorná. S portálem jsem spokojená a všem doporučuji,” uvedla dále paní Tupá.

“S vašimi formuláři pro zadávání slevových akcí se mi velmi dobře pracuje, protože jsou ušity na míru právě kurzům,” okomentovala vám práci s administračním rozhraním paní Lenka Weinbergerová z Kurzů angličtiny Praha. “A na rozdíl od jiných portálů umožňuje průběžně upravovat již běžící nabídku, například snížit počet zbývajících míst v kurzu, upravit cenu apod. Velice vítám, že systém je takto flexibilní. Je úžasné, jak efektivně pomáháte s propagací i malým školám, včetně propagace na sociálních sítích,” doplnila paní Weinbergerová.

Co vás zajímá – kolik to stojí?

Získáte vlastní přístup ke svým nabídkám, snadno a rychle se dostanete k podaným poukazům a dozvíte se také, kdy vám budou peníze za kurzy odeslány na váš účet. Důležité je, že dopředu nic neplatíte, nabídka je zveřejněna zdarma, stejně jako její propagace na portálu nebo sociálních sítích. Provozovatelé portálu si až po uskutečnění platby odečítají procentuální provizi, na které se předem domluvíte.

Pokud se stane, že se vaše nabídka neprodá, nebo naopak vy poslední místa v kurzech prodáte sami, nic se neděje a nic neplatíte, Můžete tedy zveřejnit opravdu širokou nabídku kurzů bez omezení. “Za největší výhodu považuji, že si slevovou akci sama naplánuji a zveřejním kdykoli se mi to hodí. Rovněž počet opakování slevové akce závisí pouze na mě. Přehledný administrační systém mi umožňuje mít naprostý přehled o počtu rezervovaných a zaplacených voucherů,” okomentovala svoji dlouhodobou spolupráci s portálem paní Měřičková, provozující online kurzy angličtiny. “Asi největším rozdílem oproti ostatním slevovým portálům je vzorná platební morálka. Platba mi přijde pokaždé na účet bez zpoždění. Každému, kdo na nabízí vzdělávací kurzy tento portál vřele doporučuji,” zakončila paní Měřičková.

Nabídka a poptávka

Na portál SlevyKurzu zavítá několik tisíc studentů a zájemců o kurzy každý den. Co když hledají specifickou nabídku a nenajdou ji? A jak vy se dozvíte co hledají a co je zajímá? Pokud se tedy stane, že student opravdu nenajde, co hledá, může využít zasílání aktuálních kurzů, které ho zajímají emailem. Vyplní zde svůj email, město, typ kurzů a o co přesně má zájem. Zaeviduje se tak do systému a jsou mu nabídky automaticky odesílány. Stejně tak firma, která nabízí svoje kurzy přes portál SlevyKurzu se může přihlásit k odběru těchto hledajících studentů. Firmě po registraci studenta přijde email s tím, co konkrétně student hledal. A jak na to reagovat? Pokud nabízíte kurzy, o které má student zájem, vypište je na portál Slevykurzu. Zařazením do dané kategorie studentovi automaticky dojde vaše nabídka. Nemusí tedy už navštěvovat portál a hledat kurzy, vše má v emailu a snadno dostupné.

Registrujte se

Poznejte portál Slevykurzu zblízka a zaregistrujte ve spodní části titulní stránky Registrace škol. Provozovatelé portálu vám registraci schválí a nic nebrání tomu vypsat vaše kurzy. Než začnete přečtěte si Obchodní podmínky a několik praktických dokumentů jak kurzy vyplnit, kdy obdržíte peníze nebo jak prodané kurzy zaúčtovat. Pokud vám nebude cokoli jasné, piště nebo volejte pracovníkům Slevykurzu. Rádi a ochotně vám vždy poradí. Navštivte SlevyKurzu.cz a dozvíte se víc!

Přidat komentář