Jak snadno a rychle najít kurz, který hledáte

Hledáte kurzy a nechcete složitě sledovat webové stránky jazykových škol? Hledání začnete tam, kde jazykové školy a jazykové kurzy najdete nejpřehledněji a na jednom místě – tedy na Jazykovky.cz. Snadno vyhledáte kurzy podle vlastní specifikace a porovnáte tak nabídky, které vás opravdu zajímají!

1. Najdeme město, čtvrť a jazyk, který chceme studovat

Hned v úvodu si přehledně vybereme, kde chceme studovat a o jaký jazyk máme zájem. Pro náš příklad zvolíme, že máme zájem o Prahu 4 a o angličtinu.

03_01

2. Zvolíme pokročilost a kurzy tak dále specifikujeme náš výběr

Vybrali jsme město a jazyk, ale na Jazykovky.cz můžeme kurzy opravdu pokročile specifikovat. V dalších kritériích si zvolíme pokročilost jazykového kurzu, abychom studovali se studenty ma stejné jazykové úrovni.

01_02

 

3. Vyhraníme si na studium určitý den a zvolíme konkrétní intenzitu

Budeme konkrétní, zvolíme tedy i den a intenzitu, která nás bude zajímat. Vybereme z nabídky například pondělí a kurzy s 1-2 hodinami týdně.

01_03

4. Kdy chceme studovat a jak dlouho?

Pokud postoupíme ve filtraci dále, zvolíme denní dobu studia a délku kurzů. Řekněme, že chceme najít kurzy v odpoledních hodinách a na jedno čtvrtletí. Vybereme tuto možnost z nabídky.

01_04

5. Chceme konkrétní školu? Není problém!

Máte již svého favorita mezi jazykovými školami, nebo už jste nějakou školu navštívili a chcete v ní dál pokračovat? Na Jazykovky.cz si můžete zvolit konkrétní školu po rozkliknutí Další kritéria. Buď zde školu přímo zadáme, nebo si vybereme z databáze portálu.

01_05

6. Filtrujeme vybrané kurzy

Pokud jsme zvolili námi vybraná kritéria, ukončíme filtraci a zvolíme Vyhledat jazykové kurzy. Zobrazí se nám tak seznam škol a jednotlivých kurzů podle našeho výběru.

01_06

7. Zobrazí se nám seznam kurzů v Praze 4, které se konají v námi zvolený čas a den

Projdeme si jednotlivé kurzy, podíváme se na termín konání kurzu, počet hodin, cenu a školu, která kurz vyučuje. Můžeme si zvolit mezi grafickým (kartovým) a řádkovým pohledem na vyhledané kurzy. Každý z nich má něco do sebe. Pro větší počet kurzů je asi lepší řádkový pohled.

04

8. Předvybereme kandidáty kliknutím na hvězdičku

Kurzy, které jsou blízko a které nám termínově vyhovují zařadíme do užšího výběru kliknutím na hvězdičku. Lépe je více než méně, aby nám neutekl dobrý kurz ve výborné jazykové škole. Je dobré si uschovat od každé školy vybrat alespoň jeden kurz.

06

Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžete uschovávat i vybrané školy.

 9. Vybereme nejlepší kurz a nezávazně si zarezervujeme místo

Do záložek prohlížeče si rozklikáme kurzy, které jsme si vybrali a školy, které je učí. Zjistíme si, jaký lektor kurz učí, jaký je obsah kurzu, učebnice, metodický plán výuky. Důležitý je rozřazovací test, který odhalí, zda do kurzu můžete nastoupit nebo potřebujete delší, s větším počtem hodin, kde se začíná na nižší pokročilosti.

Jedním okem také mrkneme na informace o škole … jak je velká, kolik vypisuje kurzů, jaké je její vybavení. Rozhodovat bude asi hlavně poloha školy. Nebudeme na 3 hodinový kurz cestovat hodinu autobusem.

Po zvážení všech pro a proti již nebývá než nezávazná rezervace kurzu a návštěva náslechové hodiny u lektora, který kurz učí, abyste si byli jisti, že jeho přístup vám vyhovuje. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

Po odeslání rezervace můžeme očekávat telefonát ze školy, kde se domluvíme na dalším postupu. Je dobré si připravit nějaké otázky.

Přidat komentář