Jak snadno a rychle najít firemní jazykový kurz

Potřebujete se zdokonalit v cizím jazyce a využijete to v práci? Nebo se chcete ucházet lepší pozici a nutný je jazyk? Zkuste širokou nabídku firemních kurzů na Jazykovky.cz. Pomocí našeho návodu kurzy snadno vyfiltrujete a najdete přesně to, co hledáte.

 

1. Nejprve vybereme město a jazyk, který chceme studovat

Pro náš modelový příklad budeme hledat firemní kurzy angličtiny v Praze. Zadáme tedy město Praha a jazyk angličtina.

Jazykovky - angličtina Praha

2. Specifikujeme, o jaký druh kurzu máme zájem

V další kolonce můžeme snadno specifikovat druh kurzu. Vybereme tedy firemní kurzy a klikneme za Zobrazit kurzy.

Jazykovky - firemní angličtina v Praze

3. Získáme specifický seznam kurzů angličtiny v Praze, které vyučují firemní kurzy

Projdeme si jednotlivé kurzy, podíváme se na termín konání kurzu, počet hodin, cenu a školu, která kurz vyučuje. Můžeme si zvolit mezi grafickým (kartovým) a řádkovým pohledem na vyhledané kurzy. Každý z nich má něco do sebe. Pro větší počet kurzů je asi lepší řádkový pohled.

Jazykovky - angličtina Praha zoznam

 

Jazykovky - angličtina Praha firemní zoznam

 

4. Předvybereme kandidáty kliknutím na hvězdičku

Kurzy, které jsou blízko a které nám termínově vyhovují zařadíme do užšího výběru kliknutím na hvězdičku. Lépe je více než méně, aby nám neutekl dobrý kurz ve výborné jazykové škole. Je dobré si uschovat od každé školy vybrat alespoň jeden kurz.

Jazykovky - firemní angličtina hlavička

Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžete uschovávat i vybrané školy.

 

5. Vybereme nejlepší kurz a nezávazně si zarezervujeme místo

Do záložek prohlížeče si rozklikáme kurzy, které jsme si vybrali a školy, které je učí. Zjistíme si, jaký lektor kurz učí, jaký je obsah kurzu, učebnice, metodický plán výuky. Důležitý je rozřazovací test, který odhalí, zda do kurzu můžete nastoupit nebo potřebujete delší, s větším počtem hodin, kde se začíná na nižší pokročilosti.

Jedním okem také mrkneme na informace o škole … jak je velká, kolik vypisuje kurzů, jaké je její vybavení. Rozhodovat bude asi hlavně poloha školy. Nebudeme na 3 hodinový kurz cestovat hodinu autobusem.

Po zvážení všech pro a proti již nebývá než nezávazná rezervace kurzu a návštěva náslechové hodiny u lektora, který kurz učí, abyste si byli jisti, že jeho přístup vám vyhovuje. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

Po odeslání rezervace můžeme očekávat telefonát ze školy, kde se domluvíme na dalším postupu. Je dobré si připravit nějaké otázky.

Jazykovky - rezervace místa v kurzu

 

Přidat komentář