Jak si studium užít a ušetřit

O tom, že studovat je stále potřeba a že mě to vlastně hrozně baví, jsem se přesvědčila při hledání práce. Rozhodla jsem se zlepšit svoje znalosti, naučit se konečně pořádně jazyky, udělat si autoškolu a relaxovat malbou. Udělala jsem si radost a pořídila vše za super cenu. Chcete taky? Koukněte na Slevykurzu.cz!

Široká nabídka kurzů

Patřím mezi ty, co jim učení bohužel nejde samo. Jenže pak jsem šla na první pohovor do práce a ehjle, chyběla mi angličtina. Na druhém, třetím i čtvrtém to bylo stejné a mě došlo, že to bez jazyků prostě nepůjde. Začala jsem hledat na stránkách jednotlivých jazykových škol. Pak jsem narazila na stránku Slevykurzu.cz a byla mile překvapená. Nejen, že tam je spousta kurzů v mém městě, ale navíc bych mohla ušetřit nějakou tu kačku. Proč né!

Jenže oni tam nemají pouze jazykové kurzy. Jak jsem tak hledala a hledala, zaujala mě nabídka autoškol. Překvapilo mě, že i to se dá koupit se slevou. Konečně budu umět řídit! V nabídce jsem se dočetla co mě všechno čeká a fakt je to hodně našlapaná nabídka! Kromě kurzů autoškoly zde nabízejí i kondiční jízdy. Super nápad, ideální pro mou mamku, která sice řidičák má, ale vůbec nejezdí.

Tím moje hledání neskončilo. Narazila jsem na sekci zážitkových kurzů. Jsou tam kurzy vaření, první pomoci a také kurzy různých maleb. Už jsme o terapii malbou něco slyšela, rozhodla jsem se udělat si radost a koupit i to. A už bych měla končit!

Objednání – snadné jako facka

Nerada nakupuju na netu, i když dneska už to asi jinak moc nejde. Nevěřím tomu, že peníze dojdou tam, kam mají a že opravdu uvidím poukaz a daný kurz absolvuji. Ale řekla jsem si, že to zkusím. Klikla jsem na Koupit, zadala, že chci jeden pokaz a svůj mail. A teď ta platba. Kartu pro platbu online nemám, zvolila jsem tedy platbu bankovním převodem a vše potvrdila. Peníze jsem ze svého online bankovnictví odeslala. No a hned za dva dny jsem měla poukaz na svém mailu! Funguje to bezvadně a nemusím už na poukaz dál myslet.

Jdeme do jazykovky!

Poukaz na kurz angličtiny do jazykovky v naší ulici už mám u sebe. Už nechci čekat, rozhodla jsem se hned do kurzu přihlásit. Na poukazu je číslo rovnou na provozovatele kurzu, volám a hned se přihlašuji na první hodinu. Fajn, paní mi v telefonu vysvětlila, že budu chodit do běžné skupiny studentů a nás “slevařů” tam bude jenom pár. Budou mě pěkně motivovat! Nemám ráda, když chodí všichni do kurzu, protože to bylo za pár korun. Potřebuji se jazyk opravdu naučit, ne jen mít v ruce nějaký papír.

Po první hodině jsem zjistila, že jsem svoje znalosti podcenila a měla jsem si koupit vyšší pokročilost. Co dál? Sami mi v jazykové škole nabídli jinou skupinu. Super, nemusím poukaz vracet ani měnit. Pro jistotu jsem volala i na Slevykurzu a i tam mi řekli, že mám dva týdny na storno bez udání důvodu, ale také, že když se domluvím s jazykovkou nic dál řešit nemusíme.

Super lidský přístup

Kupovala jsem už pár poukazů u jiných portálů a přišlo mi, že je to jedna z tisíce nabídek a já jsem jen jedna z milionu nakupujících. Nákup na Slevykurzu byl ale jiný. Patřím mezi ty, co se před koupí zeptají, volala jsem tedy na infolinku. Telefon zvedla milá slečna a všechny dotazy mi zodpověděla a ujistila mě, že když se netrefím, stačí naspat a peníze mi vrátí. Lidský přístup, který na mě udělal opravdu dojem. Naštěstí mi všechny kurzy sedly a nemusela jsem tedy nic stornovat, ale už ten přístup je fajn.

Mánie nakupování!

Jak vám určitě došlo, zařadila jsem se tímto do kurzových nomádů a moje návštěva na stránkách Slevykurzu nebyla rozhodně poslední. Studium mě nadchlo, naučila jsem se hrozně moc a nyní si nechávám posílat automaticky nabídku nových kurzů, které mě zajímají. Nemusím nic hledat, prostě mi přijde mail bez toho co pro mě nic neznamená. A já pak nemůžu odolat a zas nakupuju! Jsem ráda, že tu Slevykurzu.cz jsou!

 

 

Přidat komentář