Italština OnLine s novým obsahem a designem

Jazykový portál Italština OnLine zaměřený na italštinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům italštiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady italštiny a tlumočení italštiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách.

Italština OnLine v novém

Hledáte jazykový kurz italštiny v Praze, pomaturitní studium italštiny v Brně či firemní jazykový kurz italštiny? Tak tyhle všechny funkce již u Italštiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady italštiny, tlumočení italštiny Brno, právní překlady italštiny apod.).

Stručná navigace pro stránky italstina-on-line.cz

1) Kurzy italštiny
Stránky Italstina OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy italštiny.
Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz italštiny ve vašem
regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující italštinu, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z italštiny
Další možností je výběr záložky Zkoušky z italštiny,
kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech
spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z
databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Překlady italštiny
Horkou novinkou na všech jazykových „onlinech“ je záložka „překlady italštiny“. Ve spolupráci s registrem překladatelů Tlumočení-Překlady.cz si tak můžete pohodlně přímo na stránkách najít překlady italštiny, tlumočení do italštiny, jazykové korektury italštiny

Vyhledávaná klíčová slova:

  • a další…

překlady angličtiny

překlady němčiny

překlady francouzštiny

překlady španělštiny

překlady italštiny
překlady angličtiny překlady němčiny překlady francouzštiny překlady španělštiny překlady italštiny

4) Jazykový rozcestník
Pro
studenty italštiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí čtvrtá
záložka, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce italštiny, studijní texty či materiály.

5) Učebnice – pomůcky
Pokud
k online materiálům využíváte také tištěné učebnice, audiovizuální
materiály, slovníky apod., využijte pátou záložku jazykových webů. Učebnice italštiny, italské slovníky, příprava ke zkouškám z italštiny – na vše u nás najdete odkazy na e-shopy, kde si určitě vyberete.

Ať již hledáte jazykové školy v Praze, překlady italštiny či cokoliv ohledně italšiny – jazykový portál Italština OnLine je tady pro vás.

Portál Italština OnLine má čtyři jazykové mutace Němčina OnLine, Francouzština OnLine, Španělština OnLine a Angličtina OnLine.

Přidat komentář