Holky, máte nápad k nezaplacení?

Aneb soutěž o nejlepší vědecko-technické projekty holek opět startuje! České vysoké učení technické v Praze hledá šikovné holky z gymnázií a středních škol, které zajímá věda a technika. Je jedno jestli pracujete na něčem ve škole nebo doma. Tři nejlepší nápady budou odměněny cenami v podobě poukázek v celkové hodnotě 22 tisíc korun!

Přihlášení do konce listopadu!

Ukažte, že vám věda a technika nejsou cizí! Pokud vám je mezi patnácti a osmnácti lety přihlaste se do soutěže. Dívky musí svůj nápad zpracovat do PowerPointové prezentace, texty doplnit názornými grafy, obrázky a fotografiemi. Soutěžit mohou dívky jednotlivě nebo s celým týmem. 

Slavnostní prezentace prací před odbornou porotou a následné vyhlášení vítězů proběhne v pondělí 10. prosince 2012 od 14:00 v prostorách Národní technické knihovny v Praze. 

Loňská vítězka bere jeden úspěch za druhým

Loňskou vítězkou se stala Šárka Vávrová se svým projektem Elektronické časomíry. Šárka navštěvuje Střední průmyslovou školu elektrotechniky a informatiky. Miluje sport a techniku. Její vítězný projekt vznikl kvůli nedostatečnému vybavení tělocvičny, kde probíhali tréninky a zápasy. 

Další potřebné informace naleznete zde! Holky, jdeme na to!

 

Přidat komentář