Hledáme jazykové lektory

Jazyková škola Progress
Language Institut v Praze rozšiřuje svůj tým a hledá
nové lektory cizích jazyků. Šanci nabízí
vysokoškolsky vzdělaným učitelům či držitelům
mezinárodních certifikátů s praxí v
oboru minimálně rok.. Je-li vaším oborem angličtina,
němčina, italština, španělština či dokonce holandština, je
tato nabídka určena právě vám.

Jazyková škola

Progress Language Institut (PLI) je jazyková škola s působností v Praze a Středních Čechách. Byla založena před 6 lety a od začátku se zaměřuje na kvalitní cenově dostupnou nabídku pro studenty a zároveň na vstřícný a osobní přístup k lektorům.

Tým jazykové školy

Položili jsme lektorům několik otázek, které se týkají jazykové školy PLI a jejich vztahu k ní.
Zde jsou nejzajímavější odpovědi. Celý dotazník naleznete v jednotlivých přílohách.

Magdalena, lektorka NJ, původem z ČR
Jak dlouho učíte v jazykové škole PLI?
4 roky
V čem je JŠ PLI. jiná než ostatní školy?
Líbí se mi osobní přístup a pravidla. Když lektor potřebuje poradit s metodikou nebo pomoci vybrat knihu, dostane co potřebuje. Kontrola – myslím, že je třeba kontrolovat jak kdo vyučuje a dbát na dodržování dobrého jména firmy. Atmosféra ve firmě.
Co se Vám v ČR líbí a co Vás štve?
Štve mě lidská závist a politika, která se „dělá“ v ČR.
icon Magdalena.doc (67.50 KB)

 
Jason, lektor AJ, původem z Kanady
How long have you been teaching in PLI?
3 years and counting.
Why have you decided to live in the CR?
Originally I just wanted to teach in Europe for a little while. I planned to be here for 6 months, but I’ve been here for 3 years now (I think the beer and hockey has played a part in keeping me here this long).
What do you (not) like about PLI?
I like: the staff, the facilities (all 3 locations), teacher resources (fantastic library), the schedule. I dislike: the temperature in the Prague office.
iconJason.doc (67.00 KB)

Pokud vás zajímají odpovědi dalších lektorů jazykové školy PLI, podívejte se sem icon Maria.doc (66.00 KB) icon Luca.doc (66.00 KB)

Chcete se stát lektorem jazykové školy Progress Language Institut?

Hledáme lektory pro jazyky: angličtina – Praha / Kladno, němčina – Praha, italština – Kladno, španělština – Praha, holandština – Praha.

Podmínky: Min. 3 roky univerzitního vzdělání v oboru (pedagogický, filologický nebo příbuzný obor), případně držitel mezinárodně uznávaného certifikátu (TEFL, CAE, CPE, CELTA aj.) + min. 1 rok praxe.
Nabízíme: plný pracovní úvazek – 24 hodin týdně (příp. práci na bázi dohody či na ŽL), dále zkrácené pracovní úvazky. Klademe důraz na to, aby jednotlivé lekce v rozvrhu lektora na sebe navazovaly. Dáváme přednost plným úvazkům.
Něco navíc: Škola poskytuje zaměstnancům konverzační hodiny s rodilým mluvčím a pravidelná metodická školení. Učitelé mají k dispozici vlastního metodika. V rámci rozvoje učebních metod se zaměstnanci mezi sebou navzájem účastní náslechů hodin.
Zázemí lektorů: Kvalitní zázemí pro lektory je jednou z priorit školy. Lektor má samozřejmě přístup k Internetu a k dispozici hodnotnou stále doplňovanou knihovnu, kterou lze využívat i pro přípravu a samostudium. V prostorách školy je k dispozici mikrovlnka a kávovar. Učebny jsou vybaveny  flipchartem, kazetovým a CD přehrávačem a videem/DVD přehrávačem.

Pro více  informací navštivte stránky Progress Language Institutu.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: tlumočení italština, překlady z angličtiny, překlad němčina a překlad španělština.

Přidat komentář