Gaudeamus 2007 Brno

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus® 2007 proběhne již počtrnácté na brněnském výstavišti, pavilonu G2, ve dnech 30. října až 2. listopadu.

Letošní ročník veletrhu je ve znamení několika rekordů a prvenství. Vystavovatelé budou letos prezentovat nabídku vzdělávání na výstavní ploše největší za celou historii veletrhu a největší podíl  budou mít zahraniční vystavovatelé.

Studenti budou mít k dispozici podrobný interaktivní rejstřík studijních oborů a bezplatný poradenský servis při vyhledávání žádaného studia.

Po celou dobu trvání veletrhu budou zástupci škol nejen poskytovat studentům informace o studiu a odpovídat na jejich dotazy, ale i pořádat přednášky. Vstup na přednášky je zdarma, podrobný program je k dispozici v programu přednášek.

Veletrh je zejména určen pro studenty III. a IV. ročníků středních škol, studenty vyšších odborných a vysokých škol, studenty bakalářských studijních programů a pro všechny zájemci o celoživotní vzdělávání. Nabídka pomaturitního vzdělávání pro studenty středních škol je již tradiční a tvoří největší samostatnou sekci veletrhu.

Nabídka vzdělávání na veletrhu Gaudeamus® však postihuje spektrum všech věkových kategorií. Informace o dalším studiu zde najdou nejenom budoucí maturanti středních škol, ale i absolventi
a i lidé s dlouholetou praxí.

Pro návštěvníky je připraveno:

  • mimořádně široká nabídka studijních příležitostí v České republice i v zahraničí (143 škol, 213 fakult, 1366 studijních oborů na českých školách a 380 oborů na zahraničních školách), všichni vystavovatelé poskytují informace osobně od úterý do pátku,
  • zdarma poradenský servis, který pomůže najít správný studijní obor, vhodnou školu nebo fakultu v České republice i zahraničí,
  • doprovodný program přednášek vystavujících škol o možnostech a podmínkách studia,
  • obsáhlý tištěný katalog s nabídkou studijních možností, s podmínkami přijímacího řízení
  • a spoustou dalších užitečných informací,
  • podrobný katalog na CD s unikátním interaktivním rejstříkem studijních oborů a programů, které lze studovat v České republice i v zahraničí.

Veletrh je otevřen pro veřejnost v době od 30. října do 1. listopadu denně od 8 do 16 hodin, v pátek 2. listopadu od 8 do 14 hodin.

Zahraniční vystavovatelé tvoří téměř 30 % z celkového počtu vystavujících škol a pokrývají celé spektrum pomaturitního a celoživotní vzdělávání. Aktuální seznam vystavujících škol je k dispozici po kliknutí ZDE.

Již čtvrtým rokem je veletrh rozšířen o nabídku celoživotního vzdělávání a zejména v této oblasti se nabídka neustále rozšiřuje. Celoživotní vzdělávání nabízí jak tuzemské, tak i zahraniční univerzity a vysoké školy.

Návštěvu veletrhu lze doporučit každému, bez ohledu na věk, kdo má zájem zdokonalit své dovednosti, zvýšit svoji kvalifikaci nebo rozšířit své možnosti dalšího kariérního růstu. Veletrh Gaudeamus® 2007 je vhodným místem pro rozhodování o vlastní budoucnosti.

Více informací: www.gaudeamus.cz 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: tlumočení italština, překlady z angličtiny, překlad němčina a překlad španělština.

Přidat komentář