Francouzština OnLine s novým obsahem

Jazykový portál Francouzština OnLine zaměřený na francouzštinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům francouzštiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady francouzštiny a tlumočení francouzštiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách.

Francouzština OnLine v novém

Hledáte jazykový kurz francouzštiny v Praze, pomaturitní studium francouzštiny v Brně či firemní jazykový kurz francouzštiny? Tak tyhle všechny funkce již u Francouzštiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady francouzštiny, tlumočení francouzštiny Brno, právní překlady francouzštiny apod.).

Stručná navigace pro stránky francouzstina-on-line.cz

1) Kurzy francouzštiny
Stránky Francouzština OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy francouzštiny.
Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz francouzštiny ve vašem
regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující francouzštinu, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z francouzštiny
Další možností je výběr záložky Zkoušky z francouzštiny,
kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech
spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z
databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Překlady francouzštiny
Horkou novinkou na všech jazykových „onlinech“ je záložka „překlady francouzštiny“. Ve spolupráci s registrem překladatelů Tlumočení-Překlady.cz si tak můžete pohodlně přímo na stránkách najít překlady francouzštiny, tlumočení do francouzštiny, jazykové korektury francouzštiny

Vyhledávaná klíčová slova:

  • a další…

překlady angličtiny

překlady němčiny

překlady francouzštiny

překlady španělštiny

překlady italštiny
překlady angličtiny překlady němčiny překlady francouzštiny překlady španělštiny překlady italštiny

4) Jazykový rozcestník
Pro studenty francouzštiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí čtvrtá záložka, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce francouzštiny, studijní texty či materiály.

5) Učebnice – pomůcky
Pokud k online materiálům využíváte také tištěné učebnice, audiovizuální materiály, slovníky apod., využijte pátou záložku jazykových webů. Učebnice francouzštiny, francouzské slovníky, příprava ke zkouškám z francouzštiny – na vše u nás najdete odkazy na e-shopy, kde si určitě vyberete.

Ať již hledáte jazykové školy v Praze, překlady francouzštiny či cokoliv ohledně francouzštiny – jazykový portál Francouzština OnLine je tady pro vás.

Portál Francouzština OnLine má čtyři jazykové mutace Němčina OnLine, Angličtina OnLine, Španělština OnLine a Italština OnLine.

Přidat komentář